Ніколи не здавайтеся

Ніколи не здавайтеся

А роблячи добре, (не дозволяймо собі) знуджуватися, (втомлюватися й слабнути,) бо часу свого (й у призначений термін) пожнемо, коли не ослабнемо, (не втратимо мужності й не стомимося). —До Галатів 6:9, АМР

Як на мене, ви ніколи б не подумали, що однією з причин, чому деякі люди не чують голосу Бога, є те, що вони надто швидко здаються. Павло й Сила опівночі поклонялися та прославляли Бога у в’язниці, всупереч усьому (див. Діяння 16:25). Багато людей на їхньому місці вже давно відступилося б і пішло спати. Однак наш життєвий девіз має звучати таким чином: “Ніколи не здавайся!”.

Отож я наполегливо раджу вам ніколи не зупинятися — говоріть із Богом постійно, завжди чекайте Його відповіді, хоч би що відбувалося у вашому житті. Проводьте час із Богом щодня. Сатана ніколи не зможе подолати людину, яка відмовляється здаватися. Його бажання — щоб ви здалися вже просто зараз і почали бурчати, скиглити й нарікати, промовляючи щось на кшталт:

  • “Я ніколи не знайду кращої роботи”.
  • “Я ніколи не вийду заміж чи не одружуся”.
  • “Я ніколи не виберуся з боргів”.
  • “Я ніколи не скину зайвих кілограмів”.

З таким ставленням ми точно ніколи не отримаємо чогось доброго! Однак ми можемо прийняти рішення мати зовсім інше ставлення й проголошувати: “Бог вірний Своєму Слову, я ніколи не відступлюся й не здамся”. Однією з найголовніших причин того, що люди ніколи не отримують відповідей на свої молитви, є їхня готовність надто швидко здатися. Нам відомо, що свого часу ми пожнемо врожай. Відповідаючи на прогнозоване питання про те, коли настане цей час, зазначу, що прийде він, коли Господь зрозуміє, що ми готові прийняти те, про що прохаємо. А до цього моменту наше єдине завдання — залишатися вірними Богові. Тож не припиняйтеся молитися й завжди будьте покірними Йому.


СЛОВО ВІД БОГА НА СЬОГОДНІ: Бог завжди дає нам другий шанс, тож за потреби почати все спочатку, пам’ятайте: сьогодні — якраз слушний для цього день!

Facebook icon Twitter icon Instagram icon Pinterest icon Google+ icon YouTube icon LinkedIn icon Contact icon