Ніколи не зупиняйтеся!

Ніколи не зупиняйтеся!

Браття, я себе не вважаю, що я досягнув (того, що прагнув, і міцно за це вхопився). Та тільки (одне я роблю, і це моє єдине прагнення:), забуваючи те, що позаду, і спішачи до того, що попереду, я женусь до мети за (найвищою, небесною) нагородою, (до якої Бог закликає нас) в Христі Ісусі. —До Филип’ян 3:13–14, АМР

Наші стосунки з Богом ніколи не стоять на місці; ми всі постійно переходимо з одного рівня на інший. Повірте, нікому й ніколи не вдасться “досягти майстерності” у спілкуванні з Богом, адже не існує якихось обмежень тієї глибини, якої ми спроможні досягти в стосунках із Богом. За умови, якщо ми робимо все правильно, то наші взаємини з Отцем постійно зростають, кріпнуть і розвиваються — стають все глибшими. Відтак наша здатність чути Його голос поліпшується й удосконалюється з плином часу. Вкладаючи у спілкування з Богом час і набуваючи досвіду, ми вчимося краще відкривати своє серце перед Богом і стаємо більш досвідченими в тому, як чути Його голос і розуміти Ним сказане. Нам ніколи не стати “дипломованими експертами з питань молитви”, а тому годі й мріяти, щоб навчитися досконало спілкуватися з Богом. Проте хочу вас підбадьорити: з часом наш досвід збагачуватиметься, перетворюючись на багатогранний.

Господь у Своїй любові так багато всього приготував для вас! Хоча ви, можливо, ще й не досягли своєї мети, перебуваєте на шляху до неї, та будьте вдячні Богові за те, що стоїте на дорозі, яка свого часу вас до неї приведе. Допоки ви невпинно рухаєтеся вперед, і байдуже, повзете ви, йдете чи біжите — ви на правильному шляху. Просто не спиняйтеся, постійний рух врешті-решт приведе вас до мети!

СЛОВО ВІД БОГА НА СЬОГОДНІ: У вас усе гаразд, якщо рухаєтеся до мети.

Facebook icon Twitter icon Instagram icon Pinterest icon Google+ icon YouTube icon LinkedIn icon Contact icon