Оновлюйте свій розум

Перемініться (й трансформуйтеся повною) відновою вашого розуму… щоб (особисто) пізнати вам, що то є воля Божа, добро, приємність та досконалість, (що співпадає з Його добрим, приємним і досконалим планом для вас).  До Римлян 12:2, АМР

Я прийняла Ісуса Христа як свого Спасителя у віці дев’яти років. Я вже тоді усвідомила, що маю грішну природу, і попрохала в Бога пробачення через Ісуса. Також того дня я народилася від Духа, але ще не розуміла, що відбулося в моєму житті. Ніхто не навчив мене, що таке життя з Богом, і тому ще довгий час я жила в темряві, хоча Боже Світло й замешкало в моєму серці. Йшов час, і вже доросла я почала регулярно відвідувати церковні зібрання, прийняла хрещення і пройшла усі можливі семінари для новонавернених християн. Проте, на жаль, я так і не змогла, завдяки всім вище перерахованим заходам, здобути близьких, особистих стосунків із Богом. Як на мене, безліч віруючих людей перебувають сьогодні саме в такому положенні. Хоча я й робила все можливе, щоб бути “побожною” людиною, тільки згодом я усвідомила, що Ісус помер не заради релігії; Його смерть була задля того, щоб дати нам особисті, тісні стосунки з Богом. Завдяки Ісусовій жертві на хресті й силі Святого Духа, Якого Він послав замешкати в серці кожної віруючої людини, ми отримали можливість стати близькими з Богом-Отцем.

Як я вже казала, я була народжена згори, але мені сильно бракувало одкровення про те, що насправді це означає. Людина може бути дуже багатою, та вважай вона себе бідняком, і її життя ніяк не відрізнятиметься від життя людей, змушених жебракувати. Якщо, прикладом, людині належить великий спадок, проте ніхто їй про це не повідомив, то, на жаль, вона не зможе ним розпорядитися на власний розсуд.

Наостанок скажу, що, згідно з нашим віршем на сьогоднішній день, Бог має для нас неймовірний план. Його воля щодо нашого життя є добром, приємністю й досконалістю, але ми повинні повністю оновити свій розум, якщо прагнемо того чудового життя, приготованого для нас Богом (див. До Римлян 12:1–2). Ми зможемо оновити власний розум, виробити у себе нове ставлення й нові ідеали, якщо вивчатимемо Боже Слово. Навчімося мислити так, як мислить Бог!

СЛОВО ВІД БОГА НА СЬОГОДНІ:

Мисліть так, як мислить Бог!

Facebook icon Twitter icon Instagram icon Pinterest icon Google+ icon YouTube icon LinkedIn icon Contact icon