Партнер по життю

Знаю, Господи, я, що не в волі людини (вирішувати) дороги її, не в силі людини, (хоч би якою сильною чи досконалою вона була,) коли вона ходить, кермувати своїм кроком.  Єремія 10:23, АМP

Пророк Єремія у наведеному вище вірші говорить чисту правду. Нам, людям, ніколи не вдасться належним чином керувати навіть своїм власним життям. Усім нам надзвичайно потрібна допомога, причому повсякчас. Здатність це визнати є ознакою духовної зрілості — аж ніяк не слабкості. Ми всі є вкрай слабкими й безпорадними створіннями, якщо тільки не черпаємо свою силу в Богові. Що швидше ми це усвідомимо, то краще для нас. Можливо, зараз ви поводитеся так, як я колись, — старанно намагаєтеся чогось досягти в житті, але постійно припускаєтеся помилок і зазнаєте невдач. Однак ваша проблема не полягає в тому, що ви невдаха; насправді проблемою є те, що наразі ви не шукаєте допомоги у надійного джерела. На ділі Бог ніколи не допустить, щоб без Його участі ми досягли справжнього успіху. Пам’ятайте, що останній — це не просто здатність накопичити матеріальне багатство. Справжній успіх — це спроможність отримувати реальну насолоду від життя і всього, чим благословляє Бог. Багато людей має положення в суспільстві, фінанси, владу, популярність тощо, однак при цьому вони позбавлені того, що справді має значення — добрих стосунків із людьми, правильного положення перед Богом, миру, радості, задоволення, щастя, міцного здоров’я й здатності насолоджуватися життям.

Насамкінець, як читаємо в Псалмі 126:1, якщо тільки Господь не будує дому, то даремно працюють будівничі при ньому. Можливо, нам щось і вдасться збудувати, проте воно не встоїть, якщо Бог не братиме в цьому участі. Він — наш Партнер по життю, і тому бажає брати участь у всьому, чим займаємося. Бога цікавить кожна сфера нашого життя, Він хоче спілкуватися з нами про все, що нас стосується. І щойно ви повірите в цю істину, цей момент стане для вас початком захоплюючої пригоди з Богом.

СЛОВО ВІД БОГА НА СЬОГОДНІ:

Дозвольте Богові бути вашим Партнером по життю.

Facebook icon Twitter icon Instagram icon Pinterest icon Google+ icon YouTube icon LinkedIn icon Contact icon