Полоніть свої сумніви

Полоніть свої сумніви

Клікніть тут щоб прослухати аудіоверсію статті

Ми руйнуємо задуми і всяке винесення, що підіймається проти пізнання Бога, і полонимо всяке знання на послух Христові… – 2 до Коринтян 10:5, NIV

Оновлення нашого розуму обов’язково супроводжуватиметься виникненням ситуацій, коли ми будемо в чомусь заплутуватися, падати. Звісно Богові відомо, що ми недосконалі, саме тому Він завжди перебуває поруч із нами, допомагаючи піднятися. На жаль, диявол теж знає про наші вади, і тому робить усе можливе, щоб постійно нам про них нагадувати.

Ми можемо рухатися вперед, служити Богові, чинити добро, ступати кроки за вірою й раптом, без будь-яких причин, у нашому житті починається день або тиждень, коли ми переживаємо в розумі постійні напади ворога, диявольські атаки. Сатана запевняє нас в тому, що ми невдахи, не варті Божої любові, що Бог нас взагалі не любить… цей перелік можна продовжувати вічно. Та, на щастя, Боже Слово чітко і ясно відкриває нам, як діяти в подібній ситуації. У Другому посланні до Коринтян 10:5 читаємо, що потрібно полонити будь-яку думку на послух Богові. Тож коли диявол спробує вас обдурити, зверніться до Божого Слова й віднайдіть у ньому істину, що спростовує його брехню.

Коли у вашому серці виникають якісь сумніви — не розчаровуйтеся. Протиставте їм Боже Слово. Цей принцип обов’язково спрацює, і на зміну ваганням прийде впевненість!

Відкрийте шлях для перемін — помоліться

Боже, я не дозволю сумнівам і ворожій брехні збити мене з пантелику. Натомість я віритиму в те, що сказано у Твоєму Слові, і буду полонити негідні думки!

Клікніть тут щоб прослухати аудіоверсію статті

Facebook icon Twitter icon Instagram icon Pinterest icon Google+ icon YouTube icon LinkedIn icon Contact icon