Прийміть віру — протистійте страху

Догодити ж без віри не можна. І той, хто до Бога приходить, мусить вірувати… До Євреїв 11:6

Сатана працює понаднормово, намагаючись посіяти в наше життя страх. Оскільки почути голос Бога ми можемо винятково за вірою, то й у справі протистояння страху нам може зарадити лише наша віра. З її допомогою ми стаємо спроможні агресивно й активно протистояти страхові, що нас атакує. За Біблією, Слово Боже відкриває нам праведність, що веде від віри у віру (див. До Римлян 1:17). Усвідомивши свою сутність у Христі Ісусі й зрозумівши, як сильно Він нас любить, ми зможемо до всього підходити зі сповненим віри ставленням. Бог неодноразово наголошує у Своєму Слові, що нам не потрібно боятися, адже Він завжди поруч із нами.

Сповнена віри молитва є чимось неймовірно дієвим як для нас, так і для інших людей; тому я настійно раджу вам не слабнути у вірі. Ми беремося до виконання Божої волі для свого життя, коли починаємо послуговуватися молитвами, сповненими віри. Але, впустивши у своє життя страх, ми можемо виконати волю сатани. Колись Йов сказав, що те, чого він боявся більше за все, якраз і трапилося з ним (див. Йов 3:25). Отже, прийміть рішення жити від віри у віру. Ставтеся до всього, що робите, з вірою в Божу добрість і завжди очікуйте, що Він виллє на вас Свої благословення.

Молитва є однією з найголовніших речей у нашому житті, до яких маємо ставитися з міцною й глибокою вірою. Вона відкриває небесні вікна й вивільнює Божу силу в нашому житті. Тож добре пильнуйте, щоб острах і боязкість не прокралися у ваші молитви, завадивши вам отримати все, приготоване Богом. Відтак якщо ви боретеся із сильним страхом, то раджу вам починати всі свої молитви зі слів: “Сьогодні я приходжу до Бога з вірою і зв’язую будь-який страх, хвилювання й тривогу”. Завжди моліться сміливо, розраховуючи на те, що вам удасться почути голос Бога. Ніколи не забувайте, що Бог завсіди відповідає на ваші молитви. І робить Він це не тому, що ви досконала людина, — Його добрість безмежна.

СЛОВО ВІД БОГА НА СЬОГОДНІ:

Нехай ваше серце завжди буде сповнене віри.

Facebook icon Twitter icon Instagram icon Pinterest icon Google+ icon YouTube icon LinkedIn icon Contact icon