Прийміть себе справжніх

Прийміть себе справжніх

Клікніть тут щоб прослухати аудіоверсію статті

…Щоб спільність віри твоєї діяльна була в пізнанні всякого добра, що в нас для Христа. – До Филимона 1:6

Можливо, ви не дуже високої думки про себе, та Бог прагне, щоб ви знали свою сутність у Христі і ставилися до себе відповідно. Ось п’ять практичних порад, які допоможуть вам навчитися приймати себе справжніх і бути впевненішими в тому, ким ви насправді є у Христі:

  1. Ніколи не говоріть про себе негативного. Ваша віра починає приносити реальні плоди, коли ви, замість зосереджуватися на своїх недоліках, хибах і слабостях, приймаєте всі добрі речі, притаманні вам завдяки перебуванню в Ісусі Христі.
  2. Не порівнюйте себе з іншими. Апостол Петро зіткнувся з цією перешкодою, почавши зіставляти себе з іншим Ісусовим учнем. Він став питати: «Господи, (а з цим чоловіком що буде)? Промовляє до нього Ісус: Якщо Я схотів, щоб він позостався (і був живий), аж поки (Я) прийду (на землю вдруге), що до того тобі?» (Іван 21:21-22, АМР). Ми не покликані до порівнювання себе з будь-ким, окрім Ісуса.
  3. Віддайте Богові право визначати вашу цінність. Пам’ятайте, завдяки жертві Ісуса Бог уже прийняв вас такими, які ви є.
  4. Розглядайте свої хиби у перспективі. Немає нічого поганого в тому, щоб тверезо оцінювати, які сфери життя ще потребують змін, але будьте певні, ви достойно сприймаєте свій прогрес.
  5. Виявіть справжнє джерело своєї впевненості. Якщо ви цілковито й повністю покладаєтеся на Бога, то у вас не буде іншого вибору як мати правильне ставлення до себе. Робіть усе, що можете, якнайкраще, а все інше залиште Йому — Він про це подбає.

Відкрийте шлях для перемін — помоліться

Боже, дякую Тобі за те, що приймаєш мене навіть тоді, коли мені самому важко приймати себе. Допоможи мені визнати, що маю гарні якості, якими Ти мене наділив, і навчи розглядати свої недоліки в перспективі, а впевненість завжди черпати в Тобі.

Клікніть тут щоб прослухати аудіоверсію статті

Facebook icon Twitter icon Instagram icon Pinterest icon Google+ icon YouTube icon LinkedIn icon Contact icon