Припиніть підрахунок

Припиніть підрахунок

Клікніть тут щоб прослухати аудіоверсію статті

(Божа любов, що діє в нас), не поводиться нечемно, не захищає лише свої права й інтереси; вона не рветься до гніву, не ображається і не сердиться даремно; вона не веде підрахунок зла, що їй було вчинене, і не думає лихого… – 1 до Коринтян 13:5, АМР

Час від часу нас усіх кривдять, тому, щоб залишатися сильними й здоровими духовно, вкрай важливо навчитися швидко пробачати. Прикладом, хтось завдав вам болю, та не слід марнувати наступні десять років свого життя на страждання, тримаючись за свою образу. Скоріш за все, ваш кривдник вже й забув про це, тоді як ви самі багато років поспіль не в змозі викинути з пам’яті того прикрого інциденту. Однак це завдає шкоди тільки одній єдиній людині — вам. Живучи з непрощенням у серці, ми намагаємося «вести підрахунок» і вважаємо себе кращими за іншу людину, адже не ми — це вона нас скривдила.

На початку нашого з Дейвом шлюбу, коли ми з ним постійно лаялися і визвірялися одне на одного, я згадувала під час наших сварок події минулого, про які він навіть не пам’ятав. І тоді Дейв дивувався: «Де ти зберігаєш записи про всі ці події?» І справді, я мала власне таємне сховище — воно знаходилося в моєму серці й з’їдало мене зсередини. Щоразу, коли Дейв мене засмучував, я додавала згадку про його вчинок у свій архів і вичікувала, допоки це переростало на гіркоту гігантського розміру, що заповнювала моє серце.

Слава Богу, зрештою я усвідомила, що не повинна так жити! Крокуючи за любов’ю, свою свободу ми знаходимо в тому, що не ведемо підрахунок всього заподіяного нам іншими людьми, не беремо до уваги, скільки разів нас образили чи скривдили. Якщо ви страждаєте від непрощення й болю, що накопичилися у вашому серці, то попросіть Бога допомогти вам навчитися не зважати на кривду. Тоді ви зможете вже сьогодні звільнитися від свого відчуття гіркоти.

Відкрийте шлях для перемін — помоліться

Боже, я більше не хочу надавати значення й вести підрахунок усієї кривди, що мені заподіяли люди. Я прагну очистити своє серце від непрощення. Тому, віддаючи все це Тобі, я благаю: допоможи мені крокувати за Твоєю любов’ю, яка «не веде підрахунок зла, що їй вчинили».

Клікніть тут щоб прослухати аудіоверсію статті

Facebook icon Twitter icon Instagram icon Pinterest icon Google+ icon YouTube icon LinkedIn icon Contact icon