Прислухайтеся до тихого, лагідного голосу

Прислухайтеся до тихого, лагідного голосу

Клікніть тут щоб прослухати аудіоверсію статті

А по трусі огонь, і не в огні Господь. А по огні тихий лагідний голос. – 1 Царів 19:12

Щоб знайти мир у житті, треба просто підкорятися внутрішнім почуттям, які приходять щодня як Боже спонукання. Отже, спонукання — це «внутрішня інтуїція», коли ви знаєте десь глибоко в серці, що вам потрібно робити, а що ні. У Першій книзі Царів 19:12 згадується про це внутрішнє знання, як про тихий, лагідний голос. Не можна назвати спонуканням, коли Бог лупцює вас по голові молотком!

У Першій книзі Царів Господь не використав велику й сильну бурю, потужний вітер, землетрус або вогонь, щоб звернутися до Іллі. Божий голос прийшов до нього у вигляді звуку незбагненного миру й спокою. Він був схожий на тихий, м’який і лагідний голос. Спонукання навіть не завжди повинно приходити до нас у вигляді голосу. По суті, Бог часто дає нам вказівки й настанови, звертаючись до нашого серця, а не говорячи до вух.

Просто навчившись прислухатися до Бога й виконувати все, що Він нам наказує, ми зрозуміємо й чітко побачимо результати: все у нашому житті почне складатися нам на добро й на користь. Хоч би якою була наша життєва ситуація, мусимо прислухатися до Бога й коритися Його голосу. Можливо, спочатку вам буде складно збагнути, чому Бог прохає вас про певні речі. Та, прислухаючись до Його голосу й корячись Його вказівкам, ви отримаєте можливість увійти в Його спокій. Тому слухайте уважно!

Відкрийте шлях для перемін — помоліться

Святий Духу, допоможи мені навчитися слухати Твій голос, не пропускаючи жодного слова, і щодня чути Твої спонукання в моєму серці. Я прагну мати Твій мир, тому буду уважно прислухатися до Тебе.

Клікніть тут щоб прослухати аудіоверсію статті

Facebook icon Twitter icon Instagram icon Pinterest icon Google+ icon YouTube icon LinkedIn icon Contact icon