Приємний тягар

Приємний тягар

Та ти (милосердний і тому) зглянешся на молитву Свого раба та на його благання, Господи, Боже мій, щоб почути спів, (гучний зойк) та молитву, якою раб твій молиться перед лицем Твоїм сьогодні. —1 Царів 8:28, АМР

Іноді, молячись за інших людей, вдаючись до молитви заступництва, ви можете відчувати так званий молитовний тягар, або тягар заступництва, що Бог кладе його на ваше серце. Тягар, або ноша, — це щось таке, що Бог покладає вам на серце; воно здається вам вагомим і важливим; це те, про що Бог спонукає вас молитися; це відчуття, якого ви ніяк не можете позбавитися. У деяких випадках Господь, можливо, й звернеться до вас із поясненням щодо того, чому ви відчуваєте цей тягар. А подеколи ви навіть не знатимете, що до чого, і звідки на серці тягота. Ви до кінця не розумітимете суті всього, просто відчуватимете свій обов’язок молитися.

Деякі люди покликані невідступно молитися за певні речі. Прикладом, мій чоловік багато молиться за Америку. Я знайома з людьми, що постійно моляться за Ізраїль. Одна жінка розповіла мені, що в її молитвах ветерани, які повертаються з війни. Я вірю, що саме таким чином Бог покриває кожну нужду, що існує у світі. Відтак нам не потрібно всім водночас молитися про одне й те саме, адже тоді всі нужди, що існують у світі, не будуть покриті. Зважайте на те, що Бог покладає вам на серце, і неодмінно про це моліться.

Одним зі способів, за допомогою яких Бог звертається до нас, є саме молитовні тягарі — тобто непереборне бажання підносити в молитві інших людей чи їхні життєві ситуації. Часто Бог обходиться без слів, коли дає нам певний тягар, але в нашому серці виникає відчуття вагомості й турботи про інших людей. Коли це відбувається, Він просить вдатися до молитви за останніх. Отож раптом відчувши тягар, не ігноруйте його. Моліться за людей, коли Господь спонукає вас до цього.


СЛОВО ВІД БОГА НА СЬОГОДНІ: Молячись за інших людей, завжди пам’ятайте, що Бог також спонукає когось молитися за вас.

Facebook icon Twitter icon Instagram icon Pinterest icon Google+ icon YouTube icon LinkedIn icon Contact icon