Прощення — шлях до справжнього миру й радості

Прощення — шлях до справжнього миру й радості

Клікніть тут щоб прослухати аудіоверсію статті

Тож любіть своїх ворогів, робіть добро, позичайте, не ждучи нічого назад, і ваша за це нагорода великою буде, і синами Всевишнього станете ви, добрий бо Він до невдячних і злих! – Лука 6:35

Якось кілька років тому мені розповіли про те, що зробив один чоловік, який мав певні стосунки й діла з нашим служінням. А сталося все ось як. Одного разу моя подруга опинилася в тому ж ресторані, що й він. Вона сиділа за сусіднім столиком і раптом почула, як цей чоловік розмовляє з кимсь про мене — і, повірте, на мою адресу звучали аж ніяк не приємні слова.

Почувши цю історію, спочатку я дуже розгнівалася й одразу вирішила повідомити цьому чоловікові, що ми розриваємо наші стосунки й більше ніколи не матимемо з ним якихось справ. Але того ж вечора Дух Святий звернувсь до мене: «Ти цього не зробиш», і продовжив: «Натомість Ти вчиниш так, як сама вчиш людей поводитися в подібних ситуаціях. Ти придбаєш йому подарунок і скажеш, як сильно цінуєш ті послуги, які він надавав вам впродовж усіх цих років». Мені було досить нелегко, та Бог дав мені благодать, щоб я змогла скоритися Йому й благословити цього чоловіка.

Тож ця ситуація мене дечого навчила. Найкращий урок, який я винесла, полягав у тому, що тільки-но я почала робити щось добре для цієї людини, мені це справді почало подобатися. Коли ми знаходимо в собі сили поглянути зі співчуттям на людей, які завдали нам болю, всередині нас розпочинається справжнє свято, адже Божа радість починає переповнювати наш дух. Тож кому сьогодні ви можете пробачити і кому спроможні зробити щось приємне? Навчіться прощати, адже прощення — це шлях, що веде до справжнього миру й радості!

Відкрийте шлях для перемін — помоліться

Боже, мені потрібна Твоя благодать, щоб коритися Твоєму Слову й чинити добро моїм кривдникам. Я знаю, що, коли почну пробачати тим, хто завдав мені болю, й благословляти їх, Ти винагородиш мене й наповниш мій дух миром і радістю.

Клікніть тут щоб прослухати аудіоверсію статті

Facebook icon Twitter icon Instagram icon Pinterest icon Google+ icon YouTube icon LinkedIn icon Contact icon