Сила крові Христа

Сила крові Христа

Клікніть тут щоб прослухати аудіоверсію статті

Перша людина Адам став душею живою (з унікальним характером), а останній Адам, (тобто Христос), то дух оживляючий, (Який воскрешає мертвих). – 1 до Коринтян 15:45, АМР

Ідея про кров Христа збиває деяких людей з пантелику, та без належного розуміння цієї думки віруючі люди не здатні прийняти силу, яку Він їм дає.

Після Адамового гріхопадіння його гріх перейшов у спадок до його нащадків через його кров. Давид визнає цю істину у псалмах, зокрема у п’ятдесятому розділі сьомому вірші читаємо: «Отож я в беззаконні народжений, і в гріху зачала мене мати моя, (і тому я і сам маю грішну природу (АМР).

Ісус прийшов на землю, щоб викупити людство через Свою жертву, щоб заплатити Своєю кров’ю за свободу кожної людини і повернути всіх до їхнього початкового стану. Хіба міг би Він це зробити, якби Його кров була нечистою, як у всіх людей? В Біблії у Першому посланні до Коринтян 15:45 Ісуса названо «останнім Адамом». Оскільки Він народився не від чоловіка, але від Бога, то в Ісусовій крові є життя. Якщо ви належним чином нею послуговуватиметеся, то життя, що міститься в Його крові, здолає смерть, яка діє в нас через первородний гріх.

Бог прагне відновити нас і повернути нам владу, що належала від початку. Він уже здійснив для цього все необхідне. Можна сказати, Господь «скріпив угоду» Своєю кров’ю. Викуп за нас був сплачений сповна. Ми були куплені дорогою ціною — ціною крові Ісуса Христа.

Відкрийте шлях для перемін — помоліться

Боже, я викуплений і звільнений через кров Ісуса. Хоча я і народився у гріху, та Христова кров очистила мене. Господи, дякую Тобі за це!

Клікніть тут щоб прослухати аудіоверсію статті

Facebook icon Twitter icon Instagram icon Pinterest icon Google+ icon YouTube icon LinkedIn icon Contact icon