Як бути завжди сповненими Божого Духа

Як бути завжди сповненими Божого Духа

(Молюся,…) щоб були ви (й усе ваше єство) наповнені всякою повнотою Божою, (і щоб найбагатша міра Божої присутності перебувала в вас, і щоб ви стали тілом, до країв переповненим Самим Богом)! —До Ефесян 3:19, АМР

Коли ми щодня сповнені Божої присутності й сили, це просто чудово, і, як сказано в наведеному вище уривку зі Святого Письма, саме в цьому полягає Божа воля. Бути сповненими Бога набагато краще, ніж доверху наповненими власними амбіціями. Егоїзм — це жахлива риса характеру, але Бог в Ісусі Христі вже дав нам усе потрібне, щоб його здолати й далі жити для Господа й для інших людей.

Біблія навчає нас, що Христос помер за всіх, “щоб ті, хто живе, не жили вже для себе самих, а для Того, Хто за них був умер і воскрес” (2 до Коринтян 5:15). Хочу наголосити, що Ісус відкрив нам шлях до дивовижного життя, сповненого миру й радості. Він наділив нас здатністю любити інших людей, а не просто жити для себе, власних цілей і свого задоволення.

Отож зазначу: нам для того, щоб бути сповненими Божої присутності, потрібно шукати Його, вивчати Його Слово й виробляти в собі такі риси характеру, що дали б Йому можливість діяти у нашому житті. За бажання розпочинати свій день правильно, запрошую вас долучатися до читання Святого Письма й спілкування з Богом. Кожен день — це подарунок від Бога, тому не змарнуймо його. Бог прагне наповнити нас Своєю присутністю, тому просімо Його про це й отримаємо, щоб радість наша була досконалою.


СЛОВО ВІД БОГА НА СЬОГОДНІ: Будьте завжди сповнені Божого Духа й дозвольте Йому торкатися інших людей через вас.

Facebook icon Twitter icon Instagram icon Pinterest icon Google+ icon YouTube icon LinkedIn icon Contact icon