Сповідуйте Слово

Сповідуйте Слово

Хай язик мій звіщатиме слово Твоє, бо всі Твої заповіді справедливість. —Псалом 118:172

Боже Слово — це величезний скарб. Воно сповнене мудрості, керівництва, правди і всього іншого, потрібного нам для цілеспрямованого, могутнього й успішного життя. Ми неодмінно повинні включати Боже Слово у свої власні молитви, сповідуючи його в будь-яких обставинах і життєвих ситуаціях. Слово “сповідувати” означає “говорити те саме, що вже було сказано раніше”. Тож, сповідуючи Боже Слово, ми промовляємо те саме, що Бог уже сказав; таким чином ми цілковито погоджуємося з Ним. За бажання дійсно мати глибокі й динамічні стосунки з Богом, нам слід погоджуватися з Ним. Ніщо нам не допоможе в цьому більше, ніж сповідування Його Слова. Затямте, проголошення покращує наше знання Божого Слова й підсилює нашу віру в Бога, що, у свою чергу, додає нашій молитві більшої точності й робить її ефективнішою.

Зауважимо, що для сповідування Божого Слова нам потрібно його знання, адже погоджуватися з Богом можливо тільки тоді, коли знаємо, що Він зробив і сказав у Своєму Слові. Повірте, я часто зустрічаю людей, молитви яких скеровані до Бога й містять прохання дати їм те, що вони вже мають, або зробити їх тими, ким вони вже є. Відтак мені дуже кортить їм сказати: “Припиніть про це молитися! Бог уже зробив усе, про що ви Його прохаєте”. Не гайте часу на прохання Бога щодо Його благословення, адже ви вже його маєте — Бог уже вас благословив. Краще моліться так: “Боже, я дякую Тобі за те, що, як написано у Твоєму Слові, я вже благословенний”. Немає якоїсь потреби молитися про те, що Бог уже нам дав. Проголошуючи Боже Слово під час молитви й таким чином нагадуючи Йому про нього, ми не тільки вшановуємо Святе Письмо, а й самі пригадуємо в ньому сказане. Щоразу, коли ми сповідуємо Його Слово, небесні вікна відкриваються, і на нас виливається сила, здатна принести зміни на цю землю!


СЛОВО ВІД БОГА НА СЬОГОДНІ: Боже Слово, що проголошується з вірою, є однією із найпотужніших духовних сил як на небі, так і на землі.

Facebook icon Twitter icon Instagram icon Pinterest icon Google+ icon YouTube icon LinkedIn icon Contact icon