Тлумачення інших мов

Тлумачення інших мов

А іншому (дається Духом дар) вияснення (тлумачення інших) мов. —1 до Коринятн 12:10, АМР

Коли людина говорить іншими мовами на публічних зібраннях, то послання, яке вона повідомляє, хтось має вияснити або розтлумачити, як читаємо в Першому посланні до Коринтян 14:27. Повірте, я неодноразово отримувала від Бога розуміння або тлумачення послань, викладених іншими мовами. Це відбувалося таким чином: я отримувала у своєму дусі одкровення або надприродне розуміння того, що Бог намагався повідомити слухачам.

Мушу зазначити, що для представників багатьох християнських конфесій все це є таємницею. І причина такого стану справ — відсутність у їхньому житті зрозумілого вчення на цю тему. Я вірю, що ми живемо у важкі часи, і тому потребуємо будь-якої надприродної допомоги, що можемо отримати лише від Нього. Надзвичайно важливо як самому не впадати в оману, так і не вводити в неї інших. Крім того, не слід узагалі сильно боятися всього надприродного, адже страх може завадити нам прийняти нове одкровення стосовно дарів Духа.

Апостол Павло заохочував віруючих людей молитися іншими мовами й прохати Бога про здатність тлумачити ці мови. Вірю, нам також варто про це молитися. Наявність дару тлумачення інших мов дає можливість краще розуміти, про що саме наша молитва, особливо коли використовуємо свою особисту духовну мову. Варто зауважити, що тлумачення — це не дослівний переклад. Нам ніколи не вдасться перекласти слово в слово, що саме говорить людина іншими мовами; скоріш за все, ми матимемо загальне усвідомлення того, що Бог хоче передати Своїм людям.

Господь є Духом, а ми — духовними створіннями, і тому повинні навчитися відчувати у своєму дусі, що Бог намагається нам сказати. Принагідно хочу порадити вам самостійно вивчити це питання й попрохати Бога про розуміння принципу роботи, або дії, всіх Його дивовижних дарів. При цьому дуже важливо мати відкритий розум і слідувати за Святим Духом, коли молитиметеся й шукатимете Бога.


СЛОВО ВІД БОГА НА СЬОГОДНІ: Будьте сміливі й попрохайте Бога дати вам розуміння Його секретів і таємниць.

Facebook icon Twitter icon Instagram icon Pinterest icon Google+ icon YouTube icon LinkedIn icon Contact icon