Часи змінюються

Часи змінюються

І Він зміняє часи та пори року… —Даниїл 2:21

Уявіть собі, багато років тому в мене була чудова робота — тоді я працювала в церковному офісі. Поряд з успішним служінням я регулярно отримувала зарплатню — це була чудова можливість займатися тим, що мені подобалося й до чого я була покликана. Однак згодом настав час, коли Бог звернувся до мене й наказав покинути цю роботу та понести своє служіння “на північ, південь, схід і захід”. Він підсумував: “Цей сезон у твоєму житті скінчився; Я більше не працюватиму з тобою, допоки не покинеш цього місця”. Повірте, десь глибоко в серці я розуміла, що це Бог звертається до мене. Проте, мушу зізнатися, відчувала дивну суміш збудження й страху, намагаючись уявити й розмірковуючи про початок власного служіння. Звісно, мені кортіло ризикнути, вийти за межі вже досягнутого, проте я неабияк боялася припуститися помилки і втратити те, що вже мала. Я жадала пережити все, що Бог може зробити зі мною і через мене, але водночас страх перемагав мене при самій думці про такий ризикований крок у невідоме.

Хочу, щоб ви усвідомили: іноді трапляється, Бог більше не діє через певні речі, однак ми все одно їх не відпускаємо, і далі за них тримаючись. Мій дух просто жадав ступити крок за вірою, тоді як для плоті краще було б лишатися там, де зручно, комфортно. Я почувалася безпечно на позиції, яку Бог спонукав мене покинути, тому дуже не хотіла цього робити й щосили опиралася. Та врешті-решт я підкорилася Господу і як результат свого послуху сьогодні маю всесвітнє служіння. Тож пам’ятайте: Бог постійно змінює часи й пори року, тому будьмо готові слідувати за Ним, хай куди Він нас вестиме.

СЛОВО ВІД БОГА НА СЬОГОДНІ: Прислухайтеся до Божого голосу й вірте, що Він підкаже вам правильний напрямок, коли настане час змін у вашому житті.

Facebook icon Twitter icon Instagram icon Pinterest icon Google+ icon YouTube icon LinkedIn icon Contact icon