«Чисті» слова

«Чисті» слова

Клікніть тут щоб прослухати аудіоверсію статті

Не бракує гріха в многомовності, а хто стримує губи свої, той розумний. – Приповісті 10:19

Нам усім, згідно зі Святим Письмом, потрібно навчитися встановлювати обмеження і за потреби посилювати певні кордони в плані слів, які злітають з наших вуст. У книзі Приповістей 10:19 читаємо: «Не бракує гріха в многомовності, а хто стримує губи свої, той розумний». Інакше кажучи, люди, які забагато говорять, часто потрапляють у халепу.

Оскільки наші слова сповнені величезної сили, ми з вами мусимо навчитися промовляти винятково те, що треба говорити у якійсь ситуації, і, не доведи господи, більше. Моя назва цього укладу — життя за принципом «чистих слів». Щоб було зрозуміліше, наведу приклад стосовно зарплатні. При видачі заробітної плати більшість людей отримують на руки гроші за вирахуванням податків, а тому забирають додому тільки те, що їм платять «чистими».

Цей самий принцип можна застосувати й до наших слів.

Певні слова повинні назавжди покинути ваш лексикон ще до того, як почнуть злітати з ваших вуст, — ви за це відповідальні. У різних людей і перелік слів буде різним. Це можуть бути негативні твердження, базікання, нарікання, нещирість, лестощі, сарказм, грубі жарти тощо. Натомість прийміть рішення добре говорити про інших людей, знаходити в них якісь гарні якості і, замість концентруватися на негативному, зосереджувати свою увагу на їхніх позитивних рисах. Люди будуть вам за це щиро вдячні, і ви ніколи не потрапите в халепу!

Відкрийте шлях для перемін — помоліться

Господи, я жадаю промовляти винятково «чисті» слова, а звісно, ніколи не потрапляти через них у халепу. Дай мені сили і допоможи встановити здорові кордони й обмеження в плані слів, які злітають з моїх вуст.

Клікніть тут щоб прослухати аудіоверсію статті

Facebook icon Twitter icon Instagram icon Pinterest icon Google+ icon YouTube icon LinkedIn icon Contact icon