Чи відповідає ваше зовнішнє тому, що у вас усередині?

Чи відповідає ваше зовнішнє тому, що у вас усередині?

Клікніть тут щоб прослухати аудіоверсію статті

Бо Боже Царство всередині вас; (воно у ваших серцях і оточує вас із усіх боків)! – Лука 17:21, АМР

Іноді ми палко прагнемо, щоб наше життя змінилося, та насправді самі не готові нічого робити для того, щоб покращити свої життєві обставини. У моєму житті був такий період, коли я постійно сумувала й падала духом через атмосферу, в якій жила, і взагалі через стан свого життя. Я жадала, щоб Бог змінив усе це, а разом із ним — і людей, які мене оточували. Однак Він показав мені, що спершу я повинна змінити те, що твориться в мене всередині, і лиш тоді зможу сміливо очікувати реальних змін у тому, що відбувається зовні.

В Євангелії від Матвія 6:33 є настанова: «Шукайте найперше Царства Божого і правди його, а все інше, що вам потрібно, Бог вам додасть» (NLT). Але що таке Царство Боже? За Біблією, Боже Царство знаходиться всередині нас. Якщо ви прийняли Христа, то це означає, що Він живе всередині вас, а Йому хотілося б мати гарне духовне помешкання, або духовну домівку. Ось чому те, що робиться у вас усередині, має надзвичайно велике значення для Господа.

Передусім ми повинні шукати Божого Царства, щоб Його Святий Дух міг повністю охопити й змінити нас зсередини. Дозволяючи Йому діяти в нас, зрештою ми вже не зможемо стримувати те, що творитиметься у нас усередині, і почнемо виливати це на людей, що нас оточують, змінюючи навколишній світ.

Відкрийте шлях для перемін — помоліться

Святий Духу, допоможи мені замість намагатися змінити те, що відбувається зовні, зосередитися на тому, щоб Твоє Царство запанувало в моєму серці. Я запрошую Тебе увійти й почати діяти в мене всередині.

Клікніть тут щоб прослухати аудіоверсію статті

Facebook icon Twitter icon Instagram icon Pinterest icon Google+ icon YouTube icon LinkedIn icon Contact icon