Чого ви очікуєте?

Чого ви очікуєте?

Господь добрий для тих, хто надію на Нього кладе (і очікує Його милості), для душі, що шукає Його! —Плач Єремії 3:25, АМР

Після того, як ми помолилися й попрохали Бога дати нам щось бажане або чого потребуємо, ми повинні чекати на Його відповідь з надією. Отож маємо сповнитися надії, тобто радісного й упевненого очікування чогось доброго у своєму житті. Оскільки я багато років жила з відчуттям розчарування через те, що зі мною сталося в дитинстві і навіть у дорослому віці, у мене виробилося те, що, за Біблією, називається “поганими очікуваннями” (див. Приповісті 15:15). Це означає: здебільшого я очікувала, що зі мною станеться дещо лихе, зле, погане. Я вірю, що багато людей потрапило в ту саму пастку й тепер боїться очікувати чогось доброго, хорошого, приємного, бо не хоче знову відчути розчарування. Але Господь прагне, щоби кожен із нас із нетерпінням очікував від Нього чогось доброго, адже Він Сам добрий.

Не будьте пасивною людиною, тобто такою, яка мріє, щоби з нею відбулося щось хороше, але при цьому сидить, склавши руки й спостерігаючи, що буде далі. Хоча в наведеному вище вірші й сказано, що маємо чекати на Господа, проте на ділі це повеління для нас чекати Його милості з надією. Мені подобається вголос цитувати уривки зі Святого Письма, поки я чекаю на прояви Божої роботи в моїй ситуації. Це не дозволяє мені забути про Його обітниці й тому дуже підбадьорює. Боже Слово сповнене творчої сили, і проголошуючи його з вірою, ми садимо насіння, що рано чи пізно принесе добрий урожай.

Якщо помолившись про щось, ви звертаєте увагу на те, що доводиться чекати на відповідь довше, ніж ви сподівалися, почніть дякувати Богові за те, що Він діє у вашій ситуації, навіть коли відчуваєте спокусу бути нетерплячими. Зізнайтеся Богові, що чекаєте й розраховуєте на скорий прорив у своєму житті. Не потрапляйте у ворожу пастку — не скаржтеся й не нарікайте в очікування відповіді. Будьте сповнені радісної надії на те, що ваша відповідь вже не за горами.


СЛОВО ВІД БОГА НА СЬОГОДНІ: Ніколи не розчаровуйтеся. Бог діє у вашій ситуації, і дуже скоро ви побачите результати.

Facebook icon Twitter icon Instagram icon Pinterest icon Google+ icon YouTube icon LinkedIn icon Contact icon