Шукайте справжнього миру

Шукайте справжнього миру

Миру шукай, (переслідуй його, жадай і прагни його,) і женися за ним (усією своєю міццю)! —Псалом 33:15, АМР

Я часто вчу про те, що, намагаючись виконати Божу волю, нам треба шукати миру. Проте нам конче потрібно знати, що існує така річ як фальшивий мир, і маємо його остерігатися. Прикладом, надто сильне бажання щось зробити може викликати у нас відчуття фальшивого миру в серці, що насправді спирається лише на наші емоції. З часом цей фальшивий мир зникає, і на поверхню випливає справжня Божа воля. Саме тому нам ніколи не слід надто швидко приймати важливі рішення. Трохи почекати перед тим, як вирішити остаточно — це завжди мудрий і розсудливий вибір.

Для більш повної картини наведу вам приклад: дехто, кого ми з Дейвом дуже сильно любимо, мав нужду, яку ми хотіли задовольнити. Зроби ми це, і наш учинок дуже потішив би цю людину — її мрія здійснилася б. Від самої цієї думки я була в захваті, тож одразу побігла до Дейва з пропозицією. Звісно, він погодився з цим рішенням, і ми разом почали втілювати наш план у життя. Однак що більше ми прикладали зусиль, то менше я відчувала мир у серці з цього приводу. Відтак у нашому житті виникла проблема, бо вже погодившись допомогти, ми не хотіли порушувати обіцянку. Певна річ, я не боялася визнати, що помилилася, але так не хотілося засмучувати людину, яка на нас розраховувала.

Минуло кілька тижнів, впродовж яких я безперестанно молилася про цю ситуацію. Врешті-решт, я повністю втратила мир, а відтак змушена була піти до цієї людини, щоб сказати їй: “Із нашим планом щось не так; я взагалі не відчуваю миру в серці стосовно його здійснення”. Повірте, для мене стало великим полегшенням, коли я дізналася, що ця людина відчувала те саме. Отже, я збагнула, що через моє захоплення, хвилювання й запал щодо втілення цього плану в життя в моєму серці з’явилося відчуття фальшивого миру, яке згодом зникло.

СЛОВО ВІД БОГА НА СЬОГОДНІ: Не приймайте серйозних рішень, допоки не переконаєтеся в тому, що ваше серце сповнене справжнього, непідробного Божого миру.

Facebook icon Twitter icon Instagram icon Pinterest icon Google+ icon YouTube icon LinkedIn icon Contact icon