Щира віра

Щира віра

Ціль же (й мета нашого) наказу (й настанови — це) любов, (що йде) від чистого серця, і доброго,(чистого) сумління, і (щирої,) нелукавої віри. —1 до Тимофія 1:5, АМР

Хоча ми й повинні бути як діти, проте що стосується нашої віри чи молитви — годі нам бути немовлятами. Господь не хоче, щоб ми ускладнювали наші з Ним стосунки. Бог шукає людей зі щирим серцем, адже Сам є Знавцем людських сердець. Його бажання — щоб ми молилися з вірою. А остання не є емоціями. Віра — це духовна сила, здатна впливати на невидимий, духовний світ. Наш Бог є Богом порядку, а не правил, законів і постанов; Господь не бажає для нас виснаження від довгих, затягнутих молитов, що не є результатом спонукань Святого Духа, натомість — спробою слідувати певній формулі. Такі молитви вимагають від людини певної пози, і є найвищим проявом законництва; вони повільно вбивають наші живі й особисті стосунки з Богом. “Бо буква вбиває, а дух оживляє” (див. 2 до Коринтян 3:6).

Повірте, своїм дозволом Святому Духові вести нас за Собою ми додаємо життя й динамічності своєму спілкуванню з Богом. І тоді, на відміну від багатьох людей, нам уже не потрібен годинник, аби переконатися, що приділили потрібну кількість часу спілкуванню з Богом. Зі ставленням до спілкування з Богом і здатності чути Його голос як до зобов’язання й справи плоті, п’ять молитовних хвилин можуть здатися цілою годиною. Проте спонукай Святий Дух нас до молитви, веди й скеровуй протягом неї, і ціла година може промайнути, як п’ять хвилин. Я люблю молитися й спілкуватися з Богом, допоки не відчую насиченості й задоволення. Отже, спробуйте розслабитися й насолодитися часом, що проводите з Богом, і тоді замість бути важким обов’язком, молитва стане для вас особливо радісною подією.

СЛОВО ВІД БОГАНА СЬОГОДНІ: Намагайтеся бути схожими на дитя, проте не залишайтеся духовними немовлятами.

Facebook icon Twitter icon Instagram icon Pinterest icon Google+ icon YouTube icon LinkedIn icon Contact icon