Що Богові більше подобається — поліестер або джинс?

Що Богові більше подобається — поліестер або джинс?

Клікніть тут щоб прослухати аудіоверсію статті

…Бо Бог бачить не те, що бачить людина: чоловік бо дивиться на лице, а Господь дивиться на серце. – 1 Самуїла 16:7

Раніше я досить критично ставилася до того, як одягаються деякі люди. Також я вважала, що, проповідуючи зі сцени, не повинна надягати джинси, допоки одного дня мій син не спитав у мене: «Невже ти справді думаєш, що Бог помазує поліестер більше, ніж джинс?» Тож знадобилося декілька таких ситуацій, аби мене розтрусити й змусити зметикувати просту істину. Насправді я тримаюся за своє релігійне ставлення, тоді як на ділі Бог прагне, щоб я трохи освіжила свій гардероб з метою досягати більшої кількості людей для Нього.

Звісно, немає нічого поганого в тому, щоб гарно вдягатися, коли ми йдемо у церкву, на служіння. Та, замість надто сильно зосереджуватися на своєму зовнішньому вигляді, набагато важливіше завжди пам’ятати про нашу найголовнішу мету: розвивати глибокі, близькі, особисті стосунки з Богом.

Господь просто хоче нашого з Ним спілкування. Він прагне, щоб ми підтримували з Ним зв’язок упродовж усього дня, як робимо це зі своїм близьким другом або родичем. Бог ніколи не зважає на нашу зовнішність… Його увагу можна привернути винятково справжніми, непідробними стосунками. Проводьте час із Богом і будьте вдячні за те, що Він зробив і не припиняє робити у вашому житті. Будуйте з Ним справжні, щирі стосунки.

Відкрийте шлях для перемін — помоліться

Боже, допоможи мені мати Твоє ставлення до мого зовнішнього вигляду. Навчи не засуджувати людей, які не одягаються так, як, на мою думку, повинні були б, і зроби мене спроможним побудувати близькі, щирі й особисті стосунки з Тобою.

Клікніть тут щоб прослухати аудіоверсію статті

Facebook icon Twitter icon Instagram icon Pinterest icon Google+ icon YouTube icon LinkedIn icon Contact icon