Lai upe plūst!

Lai upe plūst!

“Kas Man tic, kā rakstos sacīts, no viņa miesas plūdīs dzīva ūdens straumes.” — Jāņa 7:38

Mūsos, kā Kristus sekotājos, dzīvo Svētais Gars, iemājojis mūsu garā. Viņš ir tā dzīvības upe, kas mūsos plūst. Šī upe ir brīnišķīga dāvana, ko mums katram ir devis Dievs. Tās plūdums sev līdzi nes labu veselību, pozitīvu skatu uz dzīvi, dāsnu un piedodošu attieksmi.

Tomēr daudzi ir ļāvuši šai upei aizdambēties. Viņi vienmēr ir īgni un, lai ko darītu, šķiet, nekādi nespēj atgūt prieku. Gadiem ilga nevērība, šo upi, kas kādreiz plūda plaši un spēcīgi, ir padarījusi par nelielu strautiņu. Vai tu pazīsti tādus cilvēkus? Vai tas izklausās arī pēc tavas dzīves?

Kamēr tu neiztīrīsi un neatbrīvosi savu upi no samestajiem gružiem, viss šķitīs grūti, nesīs vilšanos un nesniegs piepildījumu. Tu nespēsi nogaršot ūdeni, kas piepilda un apmierina tā, kā nekas cits to nespēj.

Izdari šodien izvēli vairs nepavadīt savu dzīvi, cīnoties, mokoties un brienot caur dubļiem. Lūdz, lai Dievs tev palīdz attīrīt upi no gružiem. Viņš parādīs, kā tie aizsprosto upes plūdumu un kā no tiem atbrīvoties. Tad tu varēsi izbaudīt piepildošo dzīvības upes plūdumu!

Lūgšanas piemērs

“Dievs, es gribu, lai Tava dzīvības upe manī plūstu brīvi un spēcīgi. Parādi, kādi gruži aizsprosto tās plūdumu, un tad atklāj, kā es varu no tiem atbrīvoties.”

Facebook icon Twitter icon Instagram icon Pinterest icon Google+ icon YouTube icon LinkedIn icon Contact icon