Nevajag “tikai” lūgt

Nevajag “tikai” lūgt

“Bet atnesiet katrs savu desmito tiesu pilnā vērtībā Manā klētī (..), un pārbaudiet tad Mani šai ziņā, saka Tas Kungs Cebaots, vai Es arī neatvēršu debess logus un nelikšu svētībai pa tiem pārpilnībā nolīt pār jums!” (MALEAHIJA 3:10)

Es ļoti bieži dzirdu cilvēkus lūdzam kādu lūgšanu, ko arī pati esmu bieži lūgusi, un esmu to iesaukusi par “tikai” lūgšanu, un tā skan aptuveni šādi: “Kungs, mēs tikai Tev pateicamies par šo ēdienu”, “Dievs, mēs tikai lūdzam, ka Tu mūs pasargā,” “Tēvs, mēs tikai nākam pie Tevis šovakar…”, “Ak, Dievs, ja Tu tikai palīdzētu šajā situācijā, mēs būtu tik pateicīgi!” Vai saproti, ko es domāju? Izklausās, ka mums ir bail lūgt Dievam ko nopietnāku.

Vārds “tikai” var nozīmēt kaut ko, kas nav sarežģīts, bet tikpat labi tas var nozīmēt “knapi pietiekams” vai “tik tikko pietiekams”. Dievs vēlas mums dot bagātīgi, pāri par mēru, vairāk kā uzdrošināmies cerēt, lūgt vai sapņot (sk. Efeziešiem 3:20). Viņš vēlas atvērt debesu logus un izliet savu svētību, tad kāpēc gan mēs ejam pie Viņa, lai lūgtu mazumiņu, kas ir tik tikko pietiekami? Kāpēc lai mēs tuvotos Dievam ar lūgšanu, kas liecina, ka mums ir bail Viņam palūgt pārāk daudz? Ja tuvojamies Viņam ar tādu lūgšanu, izklausās, ka mēs neticam, ka Viņš ir dāsns un labs. Mums jāsaprot, ka Viņš nav Dievs, kurš dod “tikai” pietiekami vai knapi pietiekami; Viņš ilgojas mūs bagātīgi svētīt, gluži kā to apsola šodienas pants.

Dievs nevēlas dzirdēt bailīgas, nedrošas “tikai” lūgšanas. Viņš ilgojas dzirdēt drosmīgas, pārliecinātas, ticības pilnas lūgšanas, ko lūdz cilvēki, kas ir pārliecināti par savu draudzību ar Viņu.


Dieva vārds šodienai: Ja runa ir par lūgšanu, tad “tikai” nav pietiekami.

Facebook icon Twitter icon Instagram icon Pinterest icon Google+ icon YouTube icon LinkedIn icon Contact icon