Tu, Kungs, pacel manu galvu!

“Bet Tu, Kungs, esi mans vairogs, kas mani sargā, mans gods un tas, kas paceļ manu galvu.” — Psalms 3:3

Dievam ir labs plāns tev, un Viņš vēlas, lai tu izbaudi savu dzīvi. Viņš nevēlas, lai tu dzīvotu ar smaguma, izmisuma, depresijas vai nomāktības garu. Labās ziņas ir tās, ka tava attieksme un tavs skatījums uz dzīvi var mainīties, kad tu sāc raudzīties uz Dievu un ļauj, lai Viņš tevi paceļ.

Psalmists saka, ka Dievs ir mans vairogs, kas mani sargā, mans gods un tas, kas paceļ manu galvu. Padomā par šo frāzi – „kas paceļ manu galvu”. Ja kāds staigā ar noliektu galvu, tad mēs pieņemam, ka viņš ir noskumis vai nomākts. Ja arī tu tā šodien jūties, zini, ka Dievs var pacelt tavu galvu un stiprināt tavu iekšējo cilvēku.

Neaizmirsti, ka Dievam katram no mums padomā ir labs nākotnes plāns, pilns ar cerību. Tā kā Viņš ir ar mums, mēs varam domāt un runāt saskaņā ar Viņa gribu. Mēs varam vingrināties būt pozitīvi ikvienā situācijā. Kad mūsu apstākļi kļūst grūti un nospiež, mēs varam sagaidīt, ka Dievs tos vērsīs par labu, tieši tā, kā to Savā Vārdā ir apsolījis.

Lūgšanas piemērs

“Dievs, Tu esi mana slava un Tas, kas paceļ manu galvu. Es izvēlos raudzīties uz Tevi. Palīdzi man koncentrēties uz Tevi un uzticēties, ka Tu jau šodien piepildīsi daļu no Sava labā plāna.”

Facebook icon Twitter icon Instagram icon Pinterest icon Google+ icon YouTube icon LinkedIn icon Contact icon