Moc wyznawania

Moc wyznawania

Śmierć i życie są w mocy języka, a kto go miłuje, spożyje jego owoc. —Księga Przysłów 18:21

Jeśli chcemy, aby nasze prośby zostały wysłuchane, musimy modlić się, a następnie z wiarą wyznawać czego oczekujemy od okoliczności. Negatywne wyznania i wiara po prostu się nie łączą.

Powiedzmy, że matka modli się o syna, który ma kłopoty w szkole. Modli się więc modlitwą wiary i wierzy Bogu o przełom. Potem idzie na obiad z sąsiadkami i przez następną godzinę opowiada: „Jestem zmęczona tymi wszystkimi problemami, które mam z moim dzieckiem. To nie zmierza do niczego. Dlaczego mi się to przytrafiło?” Ten rodzaj negatywnej spowiedzi działa przeciwko twojej wierze.

Po modlitwie podejmij decyzję, że twoje wyznanie będzie zgodne z modlitwą. Ogłaszaj Słowo Boże! Zadeklaruj swoją wiarę! Kiedy sąsiadka pytaja, jak się miewa twój syn, powiedz: „Wiesz co? W rzeczywistości niewiele się zmieniło, ale modlę się za niego i mam w sercu pewność, że Bóg jest z nim i dokonuje potężnego dzieła w jego życiu”.

Kiedy twoja wiara, twoje myśli i słowa zgadzają się z Bożymi obietnicami, to tylko kwestia czasu, zanim zobaczysz pozytywną zmianę.


Módl się, a następnie mów zgodnie z tym, o co się modliłeś – na pewno zobaczysz niesamowite rezultaty.

Facebook icon Twitter icon Instagram icon Pinterest icon Google+ icon YouTube icon LinkedIn icon Contact icon