Božie Slovo súhlasí s Jeho Slovom

Božie Slovo súhlasí s Jeho Slovom

„Vo svojom srdci som ukryl tvoju reč, aby som nezhrešil proti tebe.“ (ŽALM 119:11)

Raz som si sadla, aby som niečo dopísala do knihy a cítila som, ako Pán hovorí: „Zastav sa na chvíľu a čakaj na Mňa.“ Čakala som veľmi krátko a potom som začala telefonovať. Pán mi jemne povedal: „Nepovedal som ti, aby si telefonovala. Povedal som ti, aby si na Mňa čakala.“ Moja túžba niečo urobiť nebola nezvyčajná, väčšina ľudí má problém byť v pokoji a čakať na niečo alebo niekoho, dokonca aj na Boha.

Potom, čo som stíchla a chvíľu som čakala, Pán so mnou začal hovoriť o anjeloch – o niečom, čo som určite nečakala. Viedol ma, aby som vyhľadala niekoľko veršov z Písma a nakoniec som absolvovala mini biblické štúdium o moci a prítomnosti anjelov. Boh má dôvody na všetko, čo robí a verím, že chcel, aby som si viac uvedomovala anjelov, ktorí pracujú v mojom záujme – niečo, o čom som dlhý, dlhý čas nerozmýšľala.

Možno sa čudujete, ako som vedela, že ku mne rozpráva Boh, a že celá téma anjelov nebolo niečo, čo prichádzalo z mojej vlastnej mysle. Odpoveďou je, že som mala pokoj v tom, čo počujem. Cítila som sa „dobre“ vo vnútri. Môj duch to potvrdil ako správu od Pána a to, čo som počula súhlasilo s Božím Slovom.

Niekedy som mala chvíle, keď som čakala na Boha a počula podobný hlas, ale intuitívne som vedela, že to nie je Boží hlas. Musíme poznať Boha prostredníctvom Jeho Slova, aby sme s istotou vedeli, kedy k nám rozpráva On, a kedy to On nie je.

BOŽIE SLOVO PRE TEBA NA DNES: Študuj Božie Slovo, aby si mohol rozpoznať Jeho hlas.

Facebook icon Twitter icon Instagram icon Pinterest icon Google+ icon YouTube icon LinkedIn icon Contact icon