Nemôžeš riadiť zaparkované auto

Nemôžeš riadiť zaparkované auto

„Riaď moje kroky podľa (prostredníctvom) svojho slova a nedaj, aby ma premohlo zlo.“ (ŽALM 119:133 BOT)

Ľudia sa ma často pýtajú: „Ako budem vedieť, čo Boh chce, aby som urobila so svojim životom?“ Niektorí stoja mnoho rokov na jednom mieste, pretože čakajú na hlas z neba, ktorý im povie, čo majú robiť.

Mojou najlepšou radou každému, kto sa nachádza na takomto mieste, je začať niečo robiť. Urobte to, o čom si myslíte, že vás Boh povolal urobiť a ak urobíte chybu, On vám ju pomôže napraviť. Nestrávte svoj život obavami z toho, že urobíte chybu až do takej miery, že nikdy neskúsite počúvnuť to, o čom ste presvedčení, že vám hovorí Boh. Rada hovorím, že nemôžete riadiť zaparkované auto. Musíte sa pohnúť, ak chcete, aby vám Boh ukázal, ktorou cestou sa máte vydať. On vám nemusí povedať: „Odbočte doľava,“ ak sa nehýbete. Ale ak sa pohybujete, On vám môže dať pokyny.

Dovoľte mi povedať slovo múdrosti. Určite sú chvíle, keď musíme zostať v pokoji, čakať na Boha, modliť sa a nejednať okamžite. To však neplatí pre každú situáciu. Sú chvíle, keď jediným spôsobom, ako môžeme odhaliť Božiu vôľu, je pohnúť sa určitým smerom a dovoliť Mu, aby s nami rozprával a sprevádzal nás kamkoľvek ideme. Ak sa hýbete nesprávnym smerom, On zatvorí tieto dvere a otvorí ďalšie.

BOŽIE SLOVO PRE TEBA NA DNES: Uisti sa, že sa hýbeš, keď sa modlíš.

Facebook icon Twitter icon Instagram icon Pinterest icon Google+ icon YouTube icon LinkedIn icon Contact icon