Бог говорить із нами в нашому очікуванні

І відвіку не чули, до ушей не доходило, око не бачило Бога, крім Тебе, Який (активно діє й чинить добро) тому, хто (щиро) надію на Нього кладе! Ісая 64:4, АМР

Повірте, Святий Дух поведе нас до дивовижних досягнень у молитві, навчись ми просто питати в Нього, про що молитися, очікувати Його відповіді й потім слухняно виконувати Його накази й настанови. Говорити, що нам бракує часу на те, щоб чекати Бога, дозволяти Йому звертатися до нас і скеровувати під час молитви, дуже нерозсудливо з нашого боку. Уявіть, ми витрачаємо сорок п’ять хвилин на очікування вільного столика в ресторані, тоді як стверджуємо, що не маємо часу чекати на Бога. Даруйте на слові, та, чекаючи на Бога й спрямовуючи до Нього своє серце, ми цим самим шануємо Його. Наша готовність чекати для Бога є знаковою, адже так ми демонструємо своє бажання виконати Його волю, свою готовність покластися на Нього й очікувати Його підказки щодо напрямку, яким рухатися. Спрямувавши свої серця до Бога й навчившись чекати Його, надіятися на Нього, ми заощадимо багато часу. Як сказано в нашому вірші на сьогоднішній день, Бог активно діє та чинить добро по відношенню до тих, хто вміє чекати й надіється на Нього. Починайте всі свої молитви з таких слів: “Я люблю Тебе, Господи, і чекаю, що сьогодні під час молитви Ти вкажеш мені правильний напрямок”. І після цього вже моліться. Замість звертатися до Бога згідно зі своїми бажаннями чи планами, моліться про те, що Він покладе вам на серце.

Нещодавно я прохала Бога в молитві, щоб одна людина зробила певну річ, яку, як на мене, їй потрібно було зробити. Однак Бог показав, що натомість я маю молитися про її дисциплінованість, адже відсутність останньої в її характері впливала на багато різних сфер її життя. Отже, усвідомте: я почала молитися про одну мені відому сферу її життя, тоді як Бог дивився набагато глибше за мене й тому ліпше відав, як і про що мені молитися.

Ще одного разу я молилася за певну людину стосовно проблеми в її поведінці. Я помітила це в ній, проте Бог показав, що корінь проблеми полягає в ненависті до самої себе. Отже, я повинна молитися, щоб ця людина усвідомила, як сильно Бог її любить. Мабуть, ви встигли помітити, що зазвичай ми молимося про щось видиме, тоді як Бог іноді спонукає нас до молитви про щось значно глибше. І ми відчуватимемо це спонукання, коли просто навчимося чекати на Нього й довіряти Йому.

СЛОВО ВІД БОГА НА СЬОГОДНІ:

Час, який ви витрачаєте, чекаючи на відповідь від Бога, ніколи не буде змарнований.

Facebook icon Twitter icon Instagram icon Pinterest icon Google+ icon YouTube icon LinkedIn icon Contact icon