Бог допомагає покірним

Бог допомагає покірним

Клікніть тут щоб прослухати аудіоверсію статті

Тож покоріться під міцну Божу руку (схиліться і принизьте себе у своїх власних очах), щоб Він вас Свого часу повищив. – 1 Петра 5:6, АМР

Якщо Ісус пропонує нам покласти усі наші турботи, тривоги й хвилювання на Нього, то чому так багато хто з нас відмовляється дійсно звільнитися від цього тягаря? Напевно, ми не усвідомлюємо, якими жалюгідними стаємо, несучи на собі гніт тривоги, занепокоєння й остраху.

Єдиний спосіб здобути перемогу в житті — це керуватися винятково Божою мудрістю, яка стверджує, що, бажаючи миру в серці, ми повинні перестати хвилюватися. Тож коли в нашому житті виникають ситуації, які викликають занепокоєння, ми потребуємо Божої допомоги. Як нам її отримати? У Першому посланні Петра 5:6 написано, що маємо покоритися Богові. Ця думка здається нам доволі простою й зрозумілою, та деяким людям так і не сила переступити через себе — вони надто уперті, щоб попросити Бога про допомогу. Господь же допомагає покірним! Тож якщо ваш спосіб виявився недієвим, чому б не спробувати Божий?

Підкорюючись Богові, схиляючись перед Ним і прохаючи Його про допомогу, ми даємо Йому можливість вивільнити Його надприродну силу в нашій життєвій ситуації. Тільки за таких умов ми можемо по-справжньому насолоджуватися життям. Тому покоріться Богові вже сьогодні й дозвольте Йому подбати про всі ваші турботи й хвилювання.

Відкрийте шлях для перемін — помоліться

Боже, я розумію, що не спроможний своїми власними силами досягти повного миру в серці, тому вже сьогодні схиляюся перед Тобою й благаю Тебе про допомогу. Я довіряю тільки Тобі й прошу Тебе взяти у Свої руки контроль над моїм життям.

Клікніть тут щоб прослухати аудіоверсію статті

Facebook icon Twitter icon Instagram icon Pinterest icon Google+ icon YouTube icon LinkedIn icon Contact icon