Бог завжди поряд

Бог завжди поряд

Тільки праведні дякувати будуть іменню Твоєму, невинні сидітимуть перед обличчям Твоїм (і перебуватимуть у Твоїй присутності)! —Псалом 139:14, АМР

Той факт, що Святий Дух мешкає всередині нас, свідчить про Його незмінну готовність завжди бути з нами поруч, звертатися до нас і допомагати за потреби. У процесі духовного росту нам не оминути спокус. Однак Бог потурбувався про нас, давши Святого Духа, щоб ми могли протистояти їм і, попри все, приймати правильні рішення замість хибних і помилкових.

Думаю, для вас не є таємницею, що досконалих людей не існує, адже всі ми час від часу помиляємося. Але Бог завжди готовий пробачити нам завдяки крові Ісуса Христа. Відтак прийняття Його прощення сповнює нас сили і надає можливість рухатися вперед із Богом, попри наші прогріхи й помилки. На додачу воно наповнює наше серце миром, робить нас вільними й допомагає чітко чути Божий голос.

Життя з відчуттям поразки й осуду через кожну помилку, якої припустилися, послаблює і знесилює нас. Замість витрачати енергію на докори, картання й нарікання на свою адресу, використаймо свій час і життєву силу для роботи над власним серцем. Зробімо його чутливим до Божого голосу, адже тоді Він відновить наші сили й допоможе побудувати більш глибокі стосунки з Собою. Його прощення й присутність завжди доступні нам через Святого Духа. Тож, шукаючи Бога сьогодні, прийміть Його любов і милість. Він чекає на вас із розкритими обіймами, щиро прагнучи провести з вами час.


СЛОВО ВІД БОГА НА СЬОГОДНІ: Не забувайте, що Святий Дух завжди поряд із вами.

Facebook icon Twitter icon Instagram icon Pinterest icon Google+ icon YouTube icon LinkedIn icon Contact icon