Ми ще не спитали — Бог уже має відповідь

Ми ще не спитали — Бог уже має відповідь

Я кличу: Преславний Господь, (достойний усієї хвали,) і я визволений від своїх ворогів! —2 Самуїла 22:4, АМР

Напередодні жахливої битви Йосафат звернувся до Бога; він почав зі слів хвали, відкрив Богові своє серце, сказав, як Ним захоплюється, який Він великий, чудовий, всемогутній і неймовірний. Потім Йосафат почав згадувати про всі дивовижні діла, що Господь здійснив у минулому, щоб захистити Свій народ і виконати Свої обітниці. Лише після цього цар звернувся до Бога з проханням. Спершу він повідомив Господу про свою цілковиту впевненість у тому, що Він вирішить його проблему. І потім серед іншого сказав: “О, до речі, Боже, наші вороги нападають на нас і намагаються забрати ті володіння, що Ти дав нам у спадок. Я просто вирішив згадати про цю невеличку проблему. Але Ти — такий великий; я впевнений, що Ти вже й так тримаєш цю ситуацію під контролем”.

Прохаючи Бога про допомогу, ми повинні усвідомлювати, що Він чує наші моління, благання з першого разу. Тож не витрачаймо часу на повторні прохання того самого. Як на мене, варто просто попрохати в Бога те, чого бажаємо, або чого потребуємо, і потім, щойно знову згадуватимемо про це, щоразу дякувати Йому, адже Він уже й так працює над нашою ситуацією. Наша роль у цьому процесі — нагадувати Богові лише про свою довіру й усвідомлення того, що Він усе зробить Свого часу.

Господь має прекрасний план розв’язання вашої проблеми ще до її виникнення у вашому житті. Бога нічим не здивувати! Тож і далі зосереджуйтеся на Ньому; хваліть Його, вклоняйтеся й дякуйте Йому за те, що Він не забариться з допомогою. Принагідно хочу запросити вас завжди прислухатися до Божого голосу, коли Він проводитиме вас через усі життєві битви до повної і великої перемоги.

СЛОВО ВІД БОГА НА СЬОГОДНІ: Богові не потрібні наші нагадування; Він просто хоче чути нашу хвалу як гарантію й запоруку нашої довіри Йому.

Facebook icon Twitter icon Instagram icon Pinterest icon Google+ icon YouTube icon LinkedIn icon Contact icon