Бог усе тримає у Своїй руці

Бог усе тримає у Своїй руці

Клікніть тут щоб прослухати аудіоверсію статті

А Він є перший від усього, і все Ним стоїть, (бо Він тримає все у Своїй руці). – До Колосян 1:17, АМР

Послання до Колосян 1:17 — просто неймовірний уривок зі Святого Письма. У ньому написано, що Ісус ВСЕ тримає в Своїй руці. Мене це вражає і приголомшує! Навіть люди, які не усвідомлюють цього факту, завжди перебувають в Його руці.

Тільки поміркуйте над цим! Наш шлюб не буде успішними, якщо Ісус не триматиме його в Своїй руці. Ми не матимемо нормальних стосунків із людьми, коли Ісус не поблагословить наші особисті зусилля для будування їх. Наші фінанси потерпатимуть від повного безладу, не візьми Ісус над ними контроль. Без Нього у наших думках і емоціях пануватиме розруха й хаос. Поза всяким сумнівом, без Ісуса все наше життя було б просто суцільним жахом. Якщо Він не є нашим найголовнішим пріоритетом, то мусимо негайно і невідкладно зробити переоцінку своїх цінностей.

В Євангелії від Матвія 6:33 сказано, що ми спершу повинні шукати Бога і Його Царства. Дозволивши ж неважливим речам посісти перше місце у нашому житті, ми спричинимо безладдя і самі створимо проблеми й хаос у всьому іншому. Божа воля полягає в тому, щоб усім своїм життям — ставленням до людей, поведінкою у певних ситуаціях, управлінням грошима, вибором розваг — усіма своїми вчинками шукати Його Царства.

Відсьогодні відведіть Богові найпочесніше місце у своєму житті. Він тримає ваше життя у Своїй руці… і створив вас для того, щоб ви йшли за Ним. Тож віддайте Йому першість у всіх сферах вашого життя.

Відкрийте шлях для перемін — помоліться

Боже, без Тебе я — ніщо. Ти тримаєш моє життя у Своїй руці… по суті, Ти все тримаєш у Своїй руці. Ти — найголовніше, що є у моєму житті, і тому Ти посідатимеш перше місце у всьому, що я маю і що роблю.

Клікніть тут щоб прослухати аудіоверсію статті

Facebook icon Twitter icon Instagram icon Pinterest icon Google+ icon YouTube icon LinkedIn icon Contact icon