Боже звернення через можливості

Боже звернення через можливості

Оце каже Святий, Правдивий, що має ключа Давидового, що Він відчиняє, і ніхто не зачинить, що Він зачиняє, і ніхто не відчинить… —Одкровення 3:7

Час від часу Бог звертається до нас, відкриваючи або закриваючи перед нами двері до певних можливостей. Так Павло й Сила хотіли піти до Вітінії, щоб проповідувати там Євангеліє і служити людям, але Дух Ісуса завадив їм у цьому (див. Діяння 16:6–7). Нам точно невідомо, як саме це сталося; можливо, вони просто втратили мир у серці стосовно цієї ідеї. Мені здається, вони насправді намагалися потрапити до тієї провінції, але Бог якимось чином завадив їм дістатися того місця.

Ми з Дейвом навчилися з власного досвіду: іноді Бог може відкрити двері можливостей, і тоді ніхто їх не зачинить; також Він може закрити двері якихось можливостей, і тоді навряд чи комусь вдасться їх відчинити. Тому сьогодні моя молитва про те, щоб Господь відкривав переді мною лише ті двері, через які Він хоче, аби я пройшла. Трапляється, мені спадає на думку щось зробити, тоді як насправді я можу помилятися щодо того, звідки приходить ця ідея. Тому я завжди покладаюся на Бога й вірю, що раптом я зупиню свій вибір на завідомо помилковому шляху, Він зачинить переді мною двері, через які я намагаюся пройти.

Зізнаюся щиро, я роки намагалася самотужки здійснити те, про що мріяла. В результаті тільки засмучувалася й розчаровувалася. Відтак я вирішила, що набагато краще й приємніше робити те, що мені сила, а далі просто у всьому цілковито довіритися Богові. Такий спосіб дій дозволить Йому відкрити переді мною двері, що відповідають Його плану для мого життя, і щільно зачинити ті, що йому не відповідають. Бог любить вас, тому будьте певні, що Свого часу Він відкриє перед вами правильні двері.


СЛОВО ВІД БОГА НА СЬОГОДНІ: Не намагайтеся діяти самотужки. Довіряйте Богові у всьому! Вірте, що Він широко відкриє перед вами правильні двері й щільно зачинить ті, від яких краще триматися подалі.

Facebook icon Twitter icon Instagram icon Pinterest icon Google+ icon YouTube icon LinkedIn icon Contact icon