Будучи на самоті, ви можете бути не самотніми

Будучи на самоті, ви можете бути не самотніми

Клікніть тут щоб прослухати аудіоверсію статті

Будьте сильні та відважні, не бійтеся, не лякайтеся… Господь, Бог твій, Він Той хто ходить з тобою, не опустить Він тебе й не покине тебе. – Второзаконня 31:6

Самотність часто описують як внутрішній біль, вакуум у серці чи брак любові. До переліку її побічних ефектів входять відчуття порожнечі, відсутності сенсу життя, а також відчуття даремного, безцільного буття. Самотність може мати багато причин, та люди часто не усвідомлюють, що не повинні вічно жити у такому стані. Вони спроможні протистояти йому і назавжди викинути його зі свого життя. Надзвичайно важливо усвідомити: коли у вас наразі немає пари, це не означає, що ваша доля — бути самотніми. Хоча, можливо, вам і не завжди вдасться уникнути випадків, коли доведеться залишитися на самоті. Та не слід почуватися пригнобленими й нещасними через хибне відчуття самотності.

Боже Слово наказує нам бути сильними й відважними, адже Бог завжди поруч із нами. З фізичної точки зору, ви можете бути на самоті з собою, та це зовсім не означає, що ви самотні, бо, з духовної точки зору, Бог повіки з вами. Він ніколи не залишить і не покине вас.

Тож наступного разу, коли почуття самотності спробує охопити вас, будь ласка, згадайте, про що написано у Второзаконні 31:6. Проголосіть без вагань, що Бог завше з вами, і почніть спілкуватися з Ним. Коли ви відкриєте для Нього своє серце, Його присутність по вінця наповнить ваше життя. Ви не повинні бути самотніми, бо, хоч би куди ви йшли, Божа присутність повік-віків перебуватиме з вами.

Відкрийте шлях для перемін — помоліться

Боже, я такий радий, що Ти завжди зі мною поруч. Я знаю, що мені ніколи не доведеться бути самотнім, оскільки, хоч би куди я йшов, Ти повіки перебуваєш зі мною.

Клікніть тут щоб прослухати аудіоверсію статті

Facebook icon Twitter icon Instagram icon Pinterest icon Google+ icon YouTube icon LinkedIn icon Contact icon