Вийдіть за рамки

Вийдіть за рамки

Клікніть тут щоб прослухати аудіоверсію статті

Улюблений, не робися подібним до лихого, а до доброго: доброчинець від Бога, а злочинець, (тобто той, хто чинить зло), Бога не бачив, (не переживав Його присутності у своєму житті й взагалі Його не знає). – 3 Івана 11, АМР

Іноді люди у світі прагнуть, щоб ми уподібнилися до їхнього образу. Слово «уподібнюватися» означає «ставати подібним до когось або схожим на щось за певними якостями, змінюючись під впливом звичаїв, що панують у світі».

У Посланні до Римлян 12:2 ми читаємо настанову для себе, щоб «не пристосовувалися до цього світу». А в Третьому посланні Івана 11 сказано, щоб, замість робитися подібними або імітувати те, що є лихим за своєю природою, ми наслідували те, що є добрим і що від Бога.

Люди завжди намагатимуться втиснути нас в їхні рамки. Частково вони це робитимуть через свою власну невпевненість у собі. Вони починають краще ставитися до себе й не так сильно соромитися власних вчинків, якщо можуть змусити когось іще робити те саме. Дуже мало людей у сучасному світі спроможні бути тими, ким є насправді, й дозволити всім іншим також бути самими собою. Просто уявіть, наскільки чудовим був би світ, поводься ми всі таким чином: кожна людина впевнена в собі й дозволяє всім навколо бути самими собою! Тоді ми не намагалися б підлаштуватися одне під одного, не копіювали б у всьому один одного з максимальною точність, і врешті, так сліпо не мавпували б.

Отже, сьогодні я хочу порадити вам: повірте в те, що уподібнюватися ви можете і повинні тільки Христу, тож вийдіть за рамки, які вам нав’язує і в які вас намагається запхнути світ!

Відкрийте шлях для перемін — помоліться

Святий Духу, не дай мені потрапити в пастку копіювання цього світу. Допоможи мені уподібнюватися лише до того, що є добрим, і всім своїм життям бути схожим на Христа.

Клікніть тут щоб прослухати аудіоверсію статті

Facebook icon Twitter icon Instagram icon Pinterest icon Google+ icon YouTube icon LinkedIn icon Contact icon