Віддайте Богові все, що маєте

Віддайте Богові все, що маєте

Клікніть тут щоб прослухати аудіоверсію статті

Шануй Господа із маєтку свого, і з початку всіх плодів своїх, і будуть комори твої переповнені ситістю, а чавила твої будуть переливатись вином молодим! – Приповісті 3:9-10

У світі велика кількість людей, які прагнуть щось отримати від Бога, тоді як самі не готові повністю віддати себе Йому. Насправді, всім нам було б неабияк корисно якомога частіше оцінювати своє життя і стан свого серця, щоб завжди залишатися зосередженими на Богові і готовими віддавати, роблячи все, до чого Він нас спонукає. Час від часу нам також варто оновлювати своє рішення бути щедрими стосовно власних пожертв і вкладати своє життя, свій час і гроші у Божу роботу. Пильнуйте, щоб не дозволити дияволові за допомогою страху відвадити вас від цієї надзвичайно важливої практики ― щедро жертвувати. Ісус твердо переконує нас ні про що не хвилюватися і не бути людьми, яких поглинули турботи, адже Бог знає про наші нужди і обіцяє подбати про нас (див. Євангеліє від Матвія 6:25-34).

У книзі Приповістей 3:9-10 читаємо: «Шануй Господа із маєтку свого, і з початку всіх плодів своїх, і будуть комори твої переповнені ситістю, а чавила твої будуть переливатись вином молодим!» Коли ми віддаємо Богові все, що маємо, Він виконує Свою обіцянку і піклується про нас.

Віддайте самих себе в жертву Богові. Віддайте Йому все: те, ким ви є, ким хочете стати, всі свої мрії, видіння, сподівання і бажання. Нехай усе, що є в вашому житті, належить Богові, і тоді Він явить Свою силу.

Відкрийте шлях для перемін — помоліться

Боже, сьогодні я віддаю Тобі все, що маю: свої руки, вуста і думки, своє тіло, свої гроші і час. Усе, що в мене є, належить Тобі. Відтепер я прагну виконувати тільки Твою волю сьогодні і завжди.

Клікніть тут щоб прослухати аудіоверсію статті

Facebook icon Twitter icon Instagram icon Pinterest icon Google+ icon YouTube icon LinkedIn icon Contact icon