Відкрийте двері

Відкрийте двері

Ось Я стою під дверима та стукаю: коли хто почує Мій голос і двері відчинить, Я до нього ввійду, і буду вечеряти з ним, а він (буде вечеряти) зо Мною. —Одкровення 3:20, АМР

Відкривши двері свого серця для повноти служіння Святого Духа в моєму житті, я почала отримувати Його звернення, а відтак збагнула, що Він почав втручатися в кожну сферу мого життя; отож у ньому почалася Його царина. Зазначу, мені це й подобалося, та водночас і не дуже, якщо ви мене розумієте.

Передусім Бог звернувся до мене й почав показувати, як я спілкуюся з людьми, як про них говорю. Далі Він відкрив мені очі на те, як я витрачаю гроші, як одягаюся, з ким товаришую і як розважаюся. Він почав обговорювати зі мною мої думки й ставлення. Тоді я усвідомила, що Йому відомі мої найбільші таємниці, найпотаємніші помисли — від Нього нічого не приховати. Господь уже не жив у “коробці недільного ранку”, а наче вирвався на волю й охопив усе моє життя! Я ніколи не знала, коли Йому захочеться щось мені сказати про моє життя. Як я вже згадувала раніше, мені це подобалося, але водночас викликало певні труднощі, бо я розуміла: звернись Він до мене знову, і доведеться багато чого змінити у своєму житті.

Зізнаймося, ми всі прагнемо змін у певних сферах нашого життя, та коли вони розпочинаються, це може добряче нас налякати. Ми часто хочемо, щоб змінилося наше життя, але тільки не наш життєвий стиль. Напевно, нам подобається не все, чим наповнене наше життя, та водночас ми вагаємося: можливо, воно не таке вже й погане в порівнянні з іншими варіантами. Вважаю, ми можемо відчути тривогу або навіть страх через те, що нам доведеться втратити контроль над власним життям і дозволити Комусь іншому, Невидимому, взяти його у Свої руки.

Насамкінець зазначу: для того, щоб почути Божий голос і підкоритися Його дії в нашому житті, потрібно жити заради Його честі й слави замість своєї власної. Нам може бути страшно, ми можемо нервувати, почувши Боже прохання відчинити Йому двері кожної сфери нашого життя, але гарантую вам: ступивши назустріч Богові, ви ніколи про це не пошкодуєте.


СЛОВО ВІД БОГА НА СЬОГОДНІ: Запросіть Бога в кожну сферу свого життя.

Facebook icon Twitter icon Instagram icon Pinterest icon Google+ icon YouTube icon LinkedIn icon Contact icon