Візьміть участь у Його стражданнях

Візьміть участь у Його стражданнях

Клікніть тут щоб прослухати аудіоверсію статті

Бо я думаю, що страждання теперішнього часу (нинішнього життя) нічого не варті супроти тієї слави, що має з’явитися для нас та через нас. – До Римлян 8:18, АМР

Нам, християнам, подобається думка про те, що ми зможемо брати участь у Христовій славі. Та як бути з тим, що також ми повинні залучитися до Його страждань? Жертва Ісуса принесла нам дар вічного життя, а також повноцінне й насичене життя тут, на землі. Але за Біблію, нам доведеться пройти часи труднощів і випробувань, якщо бажаємо взяти участь у Його славі. То чи взагалі це того варте? Якщо вірити Посланню до Римлян 8:18, то це безперечно того варте!

Іноді у всіх своїх стражданнях ми звинувачуємо лише наші обставини. Якби ж тільки вони змінилися — все було б чудово! Та Бог чекає від нас такої зрілості й непохитності, щоб навіть за геть несприятливих обставин у нас усе було чудово.

Існують різні рівні віри. Зазвичай ми намагаємося використати свою віру, щоб уберегтися від будь-яких страждань. Та іноді Божий план для нас полягає в тому, щоб ми піднялися на новий духовний рівень і виробили таку віру, яка пронесе нас через будь-які життєві виклики. Надто часто ми захоплюємося здатністю Бога звільнити нас від неприємностей і зовсім забуваємо про Його спроможність уберегти нас, підкріпити й подарувати силу у важкі, скрутні часи. Ісус пообіцяв у Євангелії від Івана 16:33 дати нам Свій мир під час життєвих труднощів і випробувань, а також силу, таку потрібну, щоб їх пройти.

Сьогодні я хочу підбадьорити вас: якщо зараз у вашому житті вкрай складний період — не втрачайте надії, бо в Христі ви пройдете через усі випробування й подолаєте усі життєві труднощі, а відтак зможете взяти участь у Його славі, що має відкритися в останні часи!

Відкрийте шлях для перемін — помоліться

Господи, у Посланні до Римлян 8:18 сказано, що мої нинішні страждання є нічим, порівняно з тією славою, що дається тим, хто живе з Тобою. Я прагну мати таке саме ставлення до життя. Дякую Тобі за Твій мир і силу, які допоможуть мені пройти через життєві випробування й страждання.

Клікніть тут щоб прослухати аудіоверсію статті

Facebook icon Twitter icon Instagram icon Pinterest icon Google+ icon YouTube icon LinkedIn icon Contact icon