Вільний доступ

Вільний доступ

Через Нього ми вірою одержали доступ (прохід, дорогу) до тієї благодаті, (тобто Божої ласки,) що в ній (твердо й безпечно) стоїмо.(Тож будемо) хвалитися(й тішитися) надією (на те, що зможемо відчути й насолодитися повнотою) слави Божої. —До Римлян 5:2, АМР

Повірте, буквально все в нашому житті залежить від нашої особистої віри в Бога й наших особистих стосунків із Ним, в тому числі від нашої здатності чути Його голос. Ці стосунки з Ним стають доступними для нас завдяки вільному, необмеженому доступу до нашого Небесного Отця, який нам забезпечено через Ісусову смерть на хресті. І саме наша віра робить можливими ці тісні й дружні, живі й близькі стосунки з Ним.

Як на мене, Послання до Ефесян 3:12 є надзвичайним уривком, що заслуговує на нашу увагу. Нещодавно я дуже ретельно й уважно вивчала цей вірш. У ньому сказано: “(У Нім ми) маємо відвагу, (сміливість і мужність) та доступ у надії, (тобто здатність вільно наближатися до Бога, не відчуваючи страху,) через віру в Нього” (АМР). Глибоко, у молитві розмірковуючи над цим уривком зі Святого Письма, я дуже зраділа, бо раптом усвідомила, що ми, звичайні люди, саме завдяки молитві будь-якої години маємо вільний доступ до Бога; ми спроможні почути Його голос у будь-який час, буквально коли захочемо або коли цього потребуємо. Ми здатні наближатися до Нього вільно, сміливо й без остраху. Хіба це не чудово? Особиста віра в Бога відкриває перед нами двері до необмеженої допомоги, яку Він прагне нам надати, і до можливості безперешкодного спілкування з Ним.

Отже, приходьте до Бога з повною впевненістю в Його беззастережній любові й щирому бажанні спілкуватися з вами. Повірте, Він прагне не тільки чути ваш голос, але й Сам звертатися до вас.

СЛОВО ВІД БОГА НА СЬОГОДНІ: Вірте, що Бог звернеться до вас і скеровуватиме вас за допомогою вказівок Свого Святого Духа.

Facebook icon Twitter icon Instagram icon Pinterest icon Google+ icon YouTube icon LinkedIn icon Contact icon