Говоріть і слухайте

Говоріть і слухайте

Прислухайся до голосу мого благання, мій Царю і мій Боже, бо я, Господи, буду молитися до Тебе. —Псалом 5:3, УТТ

Молитва — це не щось складне; вона є просто розмовою з Богом і вмінням дослухатися до того, що Він хоче сказати. Господь прагне навчити кожного з нас молитися й чути Його голос особисто. Бог приймає нас такими, які ми є, і допомагає знайти свій власний, унікальний ритм спілкування з Ним. На додачу Він сприяє нам у розвитку такого стилю молитви, що допоможе зробити наші особисті стосунки з Ним максимально ефективними. Господь бажає, щоб молитва стала для нас простим, природним, життєдайним способом спілкування з Ним; щоб за допомогою неї ми могли відкрити перед Ним своє серце й дозволили Йому ділитися з нами Його таємницями.

Бог дуже творчий і тому нізащо не навчатиме кожну людину на землі спілкуватися з Ним так, як роблять це усі інші. Саме Він створив нас унікальними, і Йому до вподоби наша відмінність одне від одного. Всі ми перебуваємо на різних етапах подорожі з Богом, на різних стадіях духовної зрілості, і тому кожен має свої унікальні переживання від спілкування з Ним. У міру зростання в нашій здатності розмовляти з Богом і чути Його голос, нам потрібно невпинно просити Бога: “Навчи мене молитися; навчи мене розмовляти з Тобою й чути Тебе так, як вважаєш за потрібне. Навчи мене чути Твій голос особисто. Боже, я вірю, що Ти зробиш мою молитву ефективною, а мої стосунки з Тобою — найвагомішою, найприємнішою частиною мого життя”.


СЛОВО ВІД БОГА НА СЬОГОДНІ: Ви — унікальне Боже створіння. Радійте з цього повсякчас і зокрема тоді, коли приходите до Бога в молитві.

Facebook icon Twitter icon Instagram icon Pinterest icon Google+ icon YouTube icon LinkedIn icon Contact icon