Добрі слова

Добрі слова

Розмовляйте поміж собою псалмами, і гімнами, і піснями духовними, співаючи (голосом,) граючи (на музичних інструментах і створюючи мелодії) в серці своєму для Господа. —До Ефесян 5:19, АМР

В одному з перекладів Біблії наведений вище вірш звучить наступним чином: “Звертайтеся до себе псалмами, і гімнами, і піснями духовними, співаючи й створюючи мелодії в серці своєму для Господа”. Зізнаюся, мені подобається застосовувати цей вірш у своєму житті в обидва способи. Адже моє звернення до самої себе є дуже важливим, як і те, як я звертаюся до інших людей.

Зауважимо, що інколи буває дуже легко потрапити в пастку, почавши обговорювати лише негативні події, проблеми, розчарування й труднощі. Проте зазначу: ніщо з цього не допомагає нам наповнитися Духом Святим, ніщо з цього не є відображенням того, що Святий Дух хоче нам сказати, адже Він ніколи не буває негативним. Навіть звертаючись до нас і вказуючи на певну проблему, насправді Він підказує нам спосіб її розв’язання; навіть звертаючись до нас із приводу якоїсь складної ситуації, насправді Він дає нам утіху й наділяє силою. Усвідомте: що більше ми розмірковуємо про свої труднощі, що більше розглядаємо власні проблеми, то слабкішими стаємо. Однак Сам Бог підкріплює нас, коли роздумуємо над Його обітницями й обговорюємо те, що зробив для нас Ісус.

Життя не завжди буває легким; ми всі іноді стикаємося з труднощами й випробуваннями. Але Бог наповнив нас Своїм Духом, щоб наділити можливістю легко виконувати складні речі. Принагідно хочу побажати вам, щоб навіть під час життєвих бур і штормів ваші вуха все одно залишалися чутливими до Божого голосу. Промовляйте позитивні слова, з якими Бог звертається до вас у Своєму Слові й через Свого Духа, що мешкає у вашому серці. Усвідомте, ми всі насичуємося плодом своїх власних вуст, тому вкрай важливо промовляти добрі слова, сповнені життя.


СЛОВО ВІД БОГА НА СЬОГОДНІ: Уважно стежте сьогодні за тим, що промовляєте, адже у словах міститься сила життя й смерті.

Facebook icon Twitter icon Instagram icon Pinterest icon Google+ icon YouTube icon LinkedIn icon Contact icon