Допомога вже поряд

Допомога вже поряд

І вблагаю Отця Я і Втішителя (Радника, Помічника, Адвоката, Заступника, Підсилювача, Того, Хто готовий надати вам допомогу,) іншого дасть вам, щоб із вами повік перебував. —Іван 14:16, АМР

Багато людей, навіть прийнявши Ісуса як свого Спасителя й Господа, так ніколи й не скористаються всіма привілеями й перевагами спілкування зі Святим Духом. Звісно, вони підуть на небеса, проте тут, за свого земного життя, вони так і не здобудуть успіху, приготованого для них Богом. Інакше кажучи, багато-хто прямує на небеса, залишаючись не в змозі насолодитися своєю земною подорожжю.

Ми часто дивимося на багатих чи заможних людей, з певним соціальним статусом, владою, популярністю й іншими ресурсами, вважаючи їх безперечно “успішними”. Але багато хто саме в цьому суспільному прошарку, серед успішних і заможних людей, не має добрих стосунків із людьми, міцного здоров’я, миру в серці, спокою й задоволення. На ділі їм бракує справжніх благословень, що є результатом особистих стосунків з Ісусом Христом. Такі люди мають вільне й самостійне життя; вони так і не навчилися цілковито й повністю залежати від сили Святого Духа. Люди, що вважають себе “самодостатніми”, часто розглядають і сприймають звичку покладатися на Бога як ознаку слабкості. Але насправді, черпай вони силу у Святому Дусі, і на них чекав би набагато більший життєвий успіх, ніж вони могли б уявити і досягти, покладайся винятково на власні сили.

Бог створив нас таким чином, що, попри певні сильні сторони, ми також маємо певні слабкості й хиби, а тому конче потребуємо Його допомоги. Нам відомо, що маючи на меті допомогти нам, Бог послав до нас Божественного Помічника, Святого Духа, щоб Той замешкав у наших серцях (див. 1 до Коринтян 6:19).

Часто наші страждання виявляються марними через небажання прийняти допомогу, нам доступну. Відтак раджу вам: навчіться у всьому залежати від Бога й не покладатися на власні сили. Хоч би з чим зараз стикнулися, ви не повинні долати це самотужки.

СЛОВО ВІД БОГА НА СЬОГОДНІ: Ваш найгірший день із Богом буде кращим за найліпший день без Нього. Святий Дух завжди поряд із вами; Він прагне звернутися до вас сьогодні й допомогти, незалежно від того, яка саме допомога вам потрібна.

Facebook icon Twitter icon Instagram icon Pinterest icon Google+ icon YouTube icon LinkedIn icon Contact icon