Дух святості

Дух святості

(Згідно зі Своєю Божественною природою, Ісус прийшов) і об’явився Сином Божим у силі, (неймовірним і дивовижним чином,) за Духом святості, через воскресіння з мертвих, (щоб усі загомоніли про Нього як) про Ісуса Христа, Господа нашого, (Месію, Помазаника). —До Римлян 1:4, АМР

Автор нашого сьогоднішнього вірша називає Святого Духа “Духом святості”. Він носить таке ім’я, бо насправді є уособленням Божої святості, а ще тому, що Його завдання в тому, щоб виробити святість у кожному, хто вірить в Ісуса Христа як свого Спасителя.

Між іншим, Бог наказує нам бути святими і показує шлях (див. 1 Петра 1:15–16). Він ніколи не наказав би нам цього, не забезпечивши всією потрібною допомогою на шляху нашого освячення. Нечистому духові не сила зробити нас святими. Тому Господь посилає Свого Духа в наші серця, щоб здійснити в серці нас Свою повну й досконалу роботу.

В Посланні до Филип’ян 1:6 апостол Павло відкриває нам істину: Бог, Який розпочав у нас добре діло, здатний і завершити його, або довести до кінця. Святий Дух діятиме в серці нас, допоки живемо на землі. Господь ненавидить гріх і тому щоразу, коли знаходить його в нас, намагається якомога швидше нас від нього очистити. Отож навіть цей факт сам по собі пояснює, чому ми так потребуємо, щоби Дух Святий мешкав у нас. Він не лише спрямовує наше життя, але й відразу починає діяти спільно з Отцем з метою усунення всього, що Йому не догоджає. Дух Святий звертається до нас, вказуючи на те, що потребує змін у нашому житті. Затямте, наші зміни сприятимуть нашому зростанню у святості, а також набутті здатності змінити все, що потребує змін.


СЛОВО ВІД БОГА НА СЬОГОДНІ: Ви постійно зростаєте у святості, бо Дух святості мешкає в серці вас.

Facebook icon Twitter icon Instagram icon Pinterest icon Google+ icon YouTube icon LinkedIn icon Contact icon