Здобути перемогу Божим шляхом

Здобути перемогу Божим шляхом

Господи, відкрий мені дороги Свої — навчи мене ходити Твоїми стежками. —Псалом 24:4, УТТ

Між нами кажучи, більшість людей відчувають задоволення, винятково коли отримують щось бажане. Така вже людська природа. Проте життя з Богом вносить корекцію в наш список цінностей. Відтак окрім прагнення вдовольнити власні бажання, у нас з’являються інші пріоритети й цінності. До їх переліку можна віднести прагнення дізнатися й виконати Божу волю для власного життя, почути Його голос і отримати від Нього підказки в часи прийняття важливих рішень, а також коритися Йому в будь-якій ситуації.

Якось ми з Дейвом в одній крамниці побачили картину, яку мені закортіло придбати. Мій чоловік вважав, що вона нам не потрібна, тому я влаштувала одну зі своїх мовчазних істерик; я просто перестала з ним розмовляти, бо страшенно розсердилася на нього.

“У тебе все гаразд?” — спитав Дейв.

“У мене все прекрасно. Усе гаразд, усе просто чудово”, — відказала я, тоді як у моєму розумі вирували назойливі думки: “Ти завжди намагаєшся мені вказувати, що робити. Чому ти не можеш просто мене не займати? Врешті-решт дозволь мені робити те, що я хочу!” Близько години я дулася на Дейва, таким чином намагаючись за допомогою маніпуляції вплинути на його рішення. Я знала, що, зважаючи на свій мирний і флегматичний характер, він, скоріше, дозволить мені добитися свого, аніж зі мною сваритиметься. Тоді я була ще надто незрілою в Господі, аби збагнути, що поводжуся неправильно. Зрештою, я почала вмовляти Дейва на покупку картини, і мені це вдалося — ми її придбали. Однак уже в себе вдома, вішаючи її на стіну, раптом я почула, як Святий Дух сказав: “Знаєш, насправді ти не перемогла. Попри отриману картину, ти програла, бо з’явилася вона в тебе не тим шляхом, який Я для цього обрав”.

Насамкінець акцентую, що єдиний шлях до перемоги в житті — це робити все так, як хоче Бог. Адже тоді, навіть не отримавши бажаного, ми відчуватимемо велике задоволення. Чому? Бо усвідомлюватимемо, що попри все, підкорилися Його голосу — це перевершить те вдоволення, що приходить від здобуття якоїсь матеріальної речі або досягнення чогось самотужки.

СЛОВО ВІД БОГА НА СЬОГОДНІ: Коли ви намагаєтеся робити все Божим шляхом, то здобуваєте неймовірну радість і мир у серці.

Facebook icon Twitter icon Instagram icon Pinterest icon Google+ icon YouTube icon LinkedIn icon Contact icon