Змініть своє ставлення до молитви

Змініть своє ставлення до молитви

Клікніть тут щоб прослухати аудіоверсію статті

Безперестанку (наполегливо) моліться! – 1 до Солунян 5:17, АМР

Чи ви колись чули цю фразу, взяту з Біблії: «Безперестанку моліться!»? Багатьом людям ця настанова здається неможливою і нездійсненною. Як взагалі можна двадцять чотири години на добу стояти навколішках зі схиленою головою і безперестанно молитися? Нам вкрай потрібно змінити своє ставлення до молитви, зробивши його більш точним і практичним. Досить часто ми сприймаємо молитву як понадміру чіткий і надто послідовний процес, який може початися тільки тоді, коли ми ввійдемо у закриту кімнату і сховаємося від усього світу. Та чи усвідомлюєте ви, що навіть думку, спрямовану до Бога, можна вважати тихою молитвою? Це справді так! Молитва є спілкуванням із Богом, тож коли у Святому Письмі читаємо, що потрібно «безперестанку молитися», то мається на увазі завжди бути відкритими до контактування з Богом. Наше з Ним спілкування може відбуватися як у форматі двогодинної гучної і організованої молитви, так і бути подібним до чогось простого, на кшталт усвідомлення Його присутності у нашому житті впродовж цілого дня.

Бог не намагається зробити молитву чимсь складним і недосяжним для нас. Його прагнення — щоб молитва була повсякденною складовою нашого життя. Тож сьогодні змініть своє ставлення до молитви — це допоможе вам пережити радість, яка приходить лише завдяки постійному спілкуванню з Богом, що любить вас понад усе у світі.

Відкрийте шлях для перемін — помоліться

Боже, допоможи мені змінити своє ставлення до молитви. Покажи мені і навчи, як спілкуватися з Тобою щодня і впродовж усього дня. Дякую Тобі за Твою постійну присутність у моєму житті.

Клікніть тут щоб прослухати аудіоверсію статті

Facebook icon Twitter icon Instagram icon Pinterest icon Google+ icon YouTube icon LinkedIn icon Contact icon