Любов аж до заздрості

Любов аж до заздрості

Чи ви думаєте, що даремно Писання говорить: Жадає аж до заздрости Дух, (Якого Він послав, аби Він замешкав у нас, щоб ми прийняли Його)? —Яків 4:5, АМР

У нашому вірші на сьогоднішній день, згадується про те, що Святий Дух прагне нашого прийняття Його у своє життя. По суті, це означає, що Він бажає спілкуватися з нами.

Послання Якова 4:4, тобто вірш, що передує нашому сьогоднішньому, звучить на кшталт: коли ми приділяємо більше уваги тому, що діється у світі, ніж Богові, Він дивиться на нас як на невірну дружину, що зраджує Йому зі світом, таким чином порушуючи шлюбну обіцянку, дану Йому. Для того щоб підтримувати нашу вірність Богові, іноді Йому доводиться забрати з нашого життя певні речі, коли Він розуміє, що ті заважають нашому спілкуванню з Ним. Отож раптом наша робота стане між нами й Богом, і не приведи господи, ми можемо дуже несподівано її втратити. Якщо гроші почнуть віддаляти нас від Нього, то, напевно, нам доведеться усвідомити, що краще мати менше грошей і матеріальних благ, ніж бути далеко від Бога. Якщо бажання досягти успіху заважатиме нашим стосункам із Небесним Отцем, то, імовірно, ми переживемо пониження замість підвищення. І врешті, якщо наші друзі посідають перше місце в нашому житті, а Бог — друге, вочевидь, ми можемо раптово втратити кількох друзів.

Безліч людей ніяк не можуть усвідомити, що їм ніколи не отримати бажаного, бо пальма першості в їхньому житті належить, на жаль, не Богові. Господь ревнує вас до всього, що намагається стати між Ним і вами; Він прагне завжди посідати перше місце у вашому житті, і жоден інший варіант Його не влаштує.


СЛОВО ВІД БОГА НА СЬОГОДНІ: Попрохайте Бога прибрати з вашого життя все, що займає місце, яке по праву належить Йому.

Facebook icon Twitter icon Instagram icon Pinterest icon Google+ icon YouTube icon LinkedIn icon Contact icon