Можливо, вам надокучають проблеми?

Можливо, вам надокучають проблеми?

І сталося по тому, пішли моавітяни та аммонітяни, а з ними деякі з меунян, проти Йосафата на війну. —2 Хронік 20:1

У наведеному вище вірші читаємо, що моавітяни, аммонітяни та меуняни пішли війною проти Йосафата і всього Іудейського царства. В інших уривках Старого Заповіту згадується про те, що євусяни, хіттеяни й хананеяни також свого часу надокучали Божому народові.

У нашому ж випадку, замість них нам не дають спокою різноманітні проблеми: страх, хвороби, стреси, фінансові негаразди, неспокій, буркотливі сусіди і так далі, і таке інше. Між нами кажучи, які проблеми надокучають вам сьогодні й зараз? Хоч би якими вони були, ви можете винести урок із Йосафатової реакції на безліч племен що пішли війною проти нього і його народу. Спочатку цар злякався, однак згодом опанував себе й прийняв рішення шукати Господа. Йосафат, прагнучи почути Божий голос, навіть оголосив піст по всьому своєму царству. Він усвідомлював, що, попри все, має почути голос Бога. Йосафатові потрібен був безпрограшний план битви, і тільки Бог міг його забезпечити ним.

Ми, як і Йосафат, за появи проблеми повинні виробити звичку одразу бігти до Бога, замість звертатися по допомогу до людей. Шукаймо Його, замість покладатися на власну мудрість або звертатися за порадою до інших. Нагальне питання звучить так: стикаючись із негараздами, ми “біжимо до телефону чи до Божого трону”? Можливо, Господь урешті й використає людину, щоб дати нам мудру пораду, однак у першу чергу завжди потрібно шукати Його.

Принагідно хочу запевнити вас, що існує чудовий засіб проти страху — це здатність чути голос Бога. З набуттям її віра починає наповнювати наше серце й виганяти з нього всякий страх. Як багато років тому Йосафат розумів, що повинен почути Божий голос, так і ми в наш час маємо ту саму потребу. Тож закликаю вас: обов’язково почніть вже сьогодні шукати Господа й прислухатися до Його голосу.

СЛОВО ВІД БОГА НА СЬОГОДНІ: Попросіть Бога захистити вас від усяких проблем, що надокучають вам у житті.

Facebook icon Twitter icon Instagram icon Pinterest icon Google+ icon YouTube icon LinkedIn icon Contact icon