Між сіянням і жнивами

Між сіянням і жнивами

Клікніть тут щоб прослухати аудіоверсію статті

Для всього свій час, і година своя кожній справі під небом… – Екклезіяст 3:1

У книзі Екклезіяста 3:1 читаємо про те, що для всього є свій час. Ми не можемо всі одночасно жити в тому самому сезоні, бо в якийсь певний час у кожної людини свій сезон. Інколи хтось інший насолоджуватиметься зібраним врожаєм, тоді як ви й досі сіятимете. У подібних ситуаціях обов’язково пам’ятайте, що тій людині теж довелося пройти через період сіяння так само, як і вам.

Час сіяння у житті людини уособлює пошук Божої волі для її життя. Щоразу, обираючи йти за Божою волею, замість слідувати своїй власній, я сію добре насіння, що рано чи пізно принесе щедрий урожай у моєму житті. Між сіянням і жнивами зазвичай існує час очікування. Насіння пускає корені глибоко під землею — на це потрібен час. І на додачу цей процес проходить у темряві. Поглянувши на поле, важко сказати, що на ньому щось-таки відбувається.

Сіючи зерна покори й смирення, ми відразу не відчуваємо, що здійснюється, але всередині нас починається невидимий процес. І так само, як зерно врешті-решт пробивається на поверхню й стає прекрасним зеленим паростком, наше насіння слухняності рано чи пізно проросте, принісши чудовий урожай у вигляді всього того, що Бог приготував для нашого життя.

Відкрийте шлях для перемін — помоліться

Господи, я знаю, що сіяння необхідне, щоб отримати врожай. Тому я чекатиму з надією, навіть коли мені здається, що нічого не відбувається. Я довіряю Тобі, бо знаю, що Ти допоможеш зібрати щедрий урожай у моєму житті слушного часу.

Клікніть тут щоб прослухати аудіоверсію статті

Facebook icon Twitter icon Instagram icon Pinterest icon Google+ icon YouTube icon LinkedIn icon Contact icon