Нагадуйте Богові Його Слово

Нагадуйте Богові Його Слово

На мурах твоїх, Єрусалиме, Я поставив сторожу, ніколи не буде мовчати вона цілий день та всю ніч. Ви, (Його слуги, нагадуйте) Господу (про Його обітниці), не замовкніть. —Ісая 62:6, АМР

З наведеного вище вірша можемо навчитися, що завжди слід нагадувати Богові про дані Ним обітниці. І одним із найкращих способів є молитва, яку ми можемо використати як нагадування Господові Його слова.

Без сумніву, Святе Письмо, або Боже Слово, є для Господа надзвичайно важливим, і, безперечно, для нас воно має бути таким самим. Бог чітко звертається до нас через Своє Слово, і воно є надійним способом, за допомогою якого ми можемо почути Його голос. По суті, у Псалмі 137:2, звучить наступне: “Поклонюся до Твого святого храму і прославлю Твоє Ім’я за Твою милість і Твою правду, бо Ти звеличив Своє слово понад усяке ім’я.”(УТТ). У цьому вірші сказано про те, що Бог звеличує Своє Слово навіть більше, ніж Своє власне ім’я. Отож якщо Він так його шанує, то тим паче ми повинні понад усе інше пізнавати Боже Слово, вивчати його й любити, а також зробити все можливе, аби Слово глибоко вкорінювалося в нашому серці. Власне маємо поважати Боже Слово понад усе інше й зробити його частиною наших молитов. Запевняю, шануючи Боже Слово й присвячуючи свій час його вивченню, як я щойно описала, ми перебуваємо в ньому (див. Іван 15:7). Здатність перебувати у Слові, а відтак і дозволяти Йому перебувати в нас, нерозривно пов’язана з нашою впевненістю в тому, що Бог чує наші молитви й відповідає на них. Таким чином, вдаючись до молитви за Божим Словом, ми з меншою ймовірністю прохаємо в Господа те, що не співпадає з Його волею для нашого життя.

Ісус Христос — це живе Боже Слово (див. Іван 1:1–4), тож пробуваючи у Слові, ми пробуваємо в Ньому, що, у свою чергу, додає нашим молитвам неймовірної сили й потужності.


СЛОВО ВІД БОГА НА СЬОГОДНІ: Боже Слово оновлює розум і вчить мислити так, як мислить Бог.

Facebook icon Twitter icon Instagram icon Pinterest icon Google+ icon YouTube icon LinkedIn icon Contact icon